Президент підписав Закон щодо статусу сільського старости в об'єднаних громадах

Дата: 10.03.2017 20:41

9 березня 2017 року до Верховної Ради повернуто з підписом Президента Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища)» (законопроект № 4742 ).

Як відомо, закон більш чітко визначає статус старости шляхом визначення просторових меж його діяльності, кола повноважень, підстав та порядку дострокового припинення повноважень, гарантій діяльності тощо.

Зокрема, в чинне законодавство вводиться поняття «старостинський округ» - одне або декілька сіл (селищ) на території об’єднаної громади, інтереси жителів яких представляє староста. Цим запроваджується повсюдність інституту старост в межах об’єднаної територіальної громади, що є гарантією захисту прав та інтересів жителів всіх сіл та селищ.

посилання→ http://decentralization.gov.ua/news/item/id/4703