Відбулася дев'ятнадцята сесія Старобогородчанської сільської ради ОТГ

Дата: 27.02.2018 20:42

27 лютого 2018 року відбулася дев’ятнадцята сесія Старобогородчанської сільської ради. Сесію відкрив та вів сільський голова Ярослав Здерка. З 22 депутатів у роботі сесії взяли участь шістнадцять. В роботі сесії взяли участь секретар сільської ради Ірина Долотко, заступники сільського голови Юрій Іванишин та Іван Лесів, старости сіл, працівники виконавчого апарату сільської ради, представники громадськості. На розгляд сесії було винесено тринадцять питань:  «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», «Про зняття земельних діялнок сільськогосподарського призначення державної власності, які раніше були включені до переліку на продаж з аукціону», «Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна», «Про використання вільного залишкукоштів загального фонду, що виник станом 01.01.2018 року», «Про вилучення та наділення земельних ділянок», «Про надання права підпису», «Про погодження проекту землеустрою щодо відведення зепель за межами населеного пункту», «Про внесення змін в рішення сільської ради», «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі) на місцевості», «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою», «Про надання права підпису старостам в технічній документації», «Про складання повноважень депутата сільської ради Бурда І. А.».