Відбулася сімнадцята сесія Старобогородчанської сільської ради об'єднаної територіальної громади ВІДЕО

Дата: 20.10.2017 21:11

20 жовтня 2017 року відбулася сімнадцята сесія Старобогородчанської сільської ради. Сесію відкрив та вів сільський голова Ярослав Здерка. З 22 депутатів у роботі сесії взяли участь тринадцять. В роботі сесії взяли участь секретар сільської ради Ірина Долотко, заступник сільського голови Юрій Іванишин, старости сіл, працівники виконавчого комітету сільської ради, представники громадськості. На розгляд сесії було винесено дев’ять питань.  Зокрема, депутати затвердили «Порядок призначення керівників закладів загальної середньої освіти та навчально-виховних комплексів Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади»,  «Антикорупційну програму Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки», «Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Старобогородчанській сільській раді об’єднаної територіальної громади», прийняли рішення «Про наміри бути співзасновником місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття», «Про покладення обов’язків інспектора з праці», «Про утворення відділу ЦНАП Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади», затвердили «Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ ЦНАП Старобогородчанської сільської ради ОТГ, внесли зміни до загального фонду сільського бюджету,  а також розглянули цілий ряд земельних питань.

ЧАСТИНА І

ЧАСТИНА ІІ