Дитяче танцювально-розважальне свято у БК с.Старі Богородчани

02 липня 2017 року у Старобогородчанському Будинку культури відбулася дитяча танцювально-розважальна програма за участю танцювального колективу Будинку культури, учасників клубу спортивно-бального танцю «Фантазія» із Богородчан (Дмитра Долотка, Ольги Білоус, Валентина Герина та Мар'яни Савчин), а також Діани Проць, яка розважала присутніх своїм співом. Діти виступали у різних танцювальних стилях. Це був і народний танець, і сучасний, і бальний. А ведучими свята були Богдан Козоріз та Андрій Григоровський, який виконував роль Джека Горобця.

Учасники продемонстрували свою виконавську майстерність, і були нагороджені щедрими оплесками вдячних глядачів.

Художній керівник Будинку

культури с.  Старі Богородчани                                   Василина Барабаш.