Поминальне віче в селі Лесівка

Дата: 15.10.2017 21:28

15 жовтня 2017 року в селі Лесівка відбулося поминальне віче пам’яті загиблих повстанців. Цього осіннього дня біля повстанської могили на місці загибелі курінного Олекси Хименця (Благий) зібралися жителі  Лесівки, Саджави та сусідніх сіл. Священики обох конфесій відправили панахиду за загиблими повстанцями. Усі присутні вшанували пам’ять  загиблих хвилиною мовчання. Трагічні сторінки останього бою куреня Благого з військовими підрозділами НКВС згадав голова Братства ОУН-УПА Богородчанського району Василь Середюк. Спогадами про тяжкі часи перебування на засланні в Сибіру поділилася дочка одного із загиблих повстанів Євдокія Гнатюк. Віршованими рядками до учасників зібрання звернулася депутат обласної ради Марія Рудик. У виконанні заслуженого працівника культури України Володимира Канюка та місцевих виконавців прозвучали повстанські та стрілецькі пісні.