До уваги мешканців Старобогородчанської ОТГ

Дата: 14.06.2017 22:02

10 березня 2017 року було укладено меморандум про співпрацю Старобогородчанської сільскої ради ОТГ із Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», в особі директора отця Володимира Чорнія.

У межах укладеного меморандуму, сторони беруть на себе зобов’язання для виконання спільної благодійної діяльності та надання соціальних послуг для осіб, які опинились в складних життєвих обставинах (постраждалих від торгівлі людьми, поранених учасників АТО, сімей ВПО, дітей із малозабезпечених та кризових сімей, важкохворих людей похилого віку).

Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» надає соціальну, психологічну, матеріальну допомогу, направлену на покращення якості життя та попередження негативних явищ, зокрема:

Профілактика негативних явищ серед дітей та молоді, безробітних та інших осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах;

Здійснює перенаправлення осіб, які опинились у складних життєвих обставинах (постраждалих від торгівлі людьми, поранених учасників АТО, сімей ВПО, дітей із малозабезпечених та кризових сімей, важкохворих людей похилого віку та іншим особам , які опинилися у складних життєвих обставинах) до Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» для отримання індивідуальних психологічних, інформаційних, соціальних послуг, матеріальної допомоги.

Прохання до мешканців ОТГ:  за детальнішою інформацією звертатись до старости села в якому проживаєте або до фахівця з соціальної роботи Костишин М.І..

Фахівець із соціальної роботи

Старобогородчанської ОТГ                                                                Костишин М.І.