Зустріч депутатів та жителів Старобогородчанської ОТГ з експертами програми DOBRE

Дата: 20.02.2017 22:29

19 лютого 2017 року відбулася зустріч депутатів та жителів с. Старі Богородчани та с. Скобичівки Старобогородчанської  об’єднаної територіальної громади з експертами програми DOBRE  (експерт з послуг місцевого самоврядування Маїс Ваноян, менеджер грандів Катерина Андрющенко, спеціаліст з послуг місцевого самоврядування Максим Бурдавіцин, керівник АССОГ Наталія Ключник, Михайло Олійник, Тарас Рашкевич).

Фото без опису Фото без опису

Під час  зустрічі  мешканці ОТГ  розповіли представникам «DOBRE» про проблеми громади.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
  Фото без опису Фото без опису

Виділивши найголовніші напрямки проблем, кожен учасник зустрічі мав змогу проголосувати за допомогою стікерів за три найважливіші напрямки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Підбивши підсумки був отриманий такий результат:

• Сортування та переробка сміття 83;
  • Ремонт доріг в населених пунктах 80;
  • Добудова амбулаторії 56;
  • Розширення дитячого садочка (добудова) 49;
  • Капітальний ремонт дахів шкіл та опалення 34;
  • Дозвілля для молоді 29;
  • Відведення поверхневих вод з вулиць 27;
  • Будівництво водопроводу 25;
  • Обладнання для шкіл ОТГ 23;
  • Ремонт вуличного освітлення 22;
  • Благоустрій цвинтаря 20;
  • Ремонт Будинку культури 9;
  • Транспортне сполучення 9.

Вислухавши всіх, консультанти «DOBRE», зробили висновок, що тільки в тісній співпраці, поєднуючи їх досвід та наше бажання змінюватися до кращого, ми зможемо знайти вирішення цих проблем. Робочий візит представників «DOBRE» був продуктивним.  За короткий відрізок часу вони встигли ознайомитися з поточним станом та проблемами громади, та на власні очі побачити, в якому стані перебуває  інфраструктура Старобогородчанської ОТГ.  Головне гості відмітили, що ми повинні змінюватися. Нам, жителям громади, потрібно долучатися та впливати на розвиток нашої громади, надавати ідеї, пропозиції, не стояти осторонь.