Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

Покращення інституційного розвитку громадських організації, залучення коштів та підготовка проектів

Громадський центр «Ділові ініціативи» в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» в Івано-Франківській області, що реалізується програмою DOBRE Global Communities   та фінансується USAID

23 червня в Старобогородчанській ОТГ

проводить семінар - тренінг  «Покращення інституційного розвитку громадських організації, залучення коштів та підготовка проектів».

Семінар-тренінг розрахований на лідерів громад, активних учасників життя громади, представників місцевих громадських організацій та  ініціативних груп,   всіх бажаючих розвивати громадський сектор, долучатись до особистого розвитку та  своєї громади.

На семінарі будуть розглянуті питання управлінських аспектів інституційної сталості та розвитку громадських організацій, обговорено інструменти  підвищення їх спроможності та  можливостей впливу на місцевий розвиток в ОТГ.

Протягом семінару планується розглянути наступні питання: Як залучати кошти для реалізації місцевих ініціатив? Що таке фандрейзінг? Розвиток громадських організацій. Що таке проект? Як готувати проект? Як знайти кошти на реалізації проекту? Як громада може використовувати бюджети участі для місцевих ініціатив?

 

Початок семінару- тренінгу: 12.00 година 23.06.2017.

Місце проведення: приміщення Старобогородчанської с/р ОТГ« повернутися до списку новин