ДЕНЬ с.Гринівка

Дата створення: 12:22 06.06.2018

«Цей чудовий, кольоровий світ дитинства» у селі Старі Богородчани

Дата створення: 09:03 06.06.2018

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 1-го червня 2018 року у селі Старі Богородчани відбулося свято «Цей чудовий, кольоровий світ дитинства», організований сільською бібліотекою для юних читачів.. Завідувач сільської бібліотеки Світлана Лисишин розповіла дітям  історію виникнення свята, про те, як відзначається День захисту дітей у інших країнах та ознайомила з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини. Із задоволенням діти взяли участь у вікторині-грі «Казкові правопорушення», конкурсі загадок «Пограємо-відгадаємо».   Свої художні здібності проявили у конкурсі малюнка «Хай буде мир на всій планеті!» В рамках свята у Старобогородчанській бібліотеці організовано книжкову виставку «Я- дитина, я- людина, що має свої права»

"Веселковий світ дитинства" у селі Гринівка

Дата створення: 08:54 06.06.2018

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2018 року для дітей села Гринівка відбулося свято «Веселковий світ дитинства», організоване сільською бібліотекою. Ведуча свята Ірина Гложик, вчитель Гринівської  ЗОШ І-ІІ ст., ознайомила дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини. Юлія Прімачова, випускниця Гринівської школи поділилася своїми роздумами про цікавий та веселий світ дитинства. Вірші про дитинство декламували найактивніші читачі Гринівської бібліотеки: Валерія  Цюрпіта, Соломія Вагіль, Ліза Тимофійчук, Софія Гложик, Марина Прімачова, Микола Гложик, Ірина Панасюк, Михайло Гуцул. Завідуюча сільським клубом Ольга Надрага провела цікаву вікторину під час якої загадувала дітям загадки і за кожну правильну відповідь вручала солодкі подарунки. В рамках свята також відбувся конкурс малюнків та інші цікаві конкурси,  в яких діти з задоволенням брали участь та вигравали призи.

Вібудеться обговорення проектів генеральних планів сіл Старі Богородчани та Скобичівка

Дата створення: 16:27 31.05.2018

У п’ятницю 08 червня 2018 року о 13.00 в приміщенні будинку культури с. Старі Богородчани відбудеться обговорення проектів ганеральних планів сіл Старі Богородчани та Скобичівка. Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати: 1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  генерального плану; 2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний  проект генерального плану; 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект генерального плану, та на суміжних з нею територіях; 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад. З проеками генеральних планів можна ознайомитись на офіційному сайті Старобогородчанської ОТГ або в сільській раді.

Дата створення: 10:23 31.05.2018

Дата створення: 10:02 31.05.2018

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Старобогородчанської АЗПСМ

Дата створення: 22:13 30.05.2018

30 травня 2018 року відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Старобогородчанської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.  На засіданні заслуховувались конкурсні пропозиції учасників конкурсу та проводилась співбесіда з ними. В результаті визнано переможцем конкурсу Манівчук Наталію Степанівну – лікаря ЗПСМ амбулаторії села Старі Богородчани, подання про призначення якої головним лікарем внесено на розгляд сільського голови.

Відбулося перше засідання конкурсної комісії

Дата створення: 10:03 24.05.2018

23 травня 2018 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Старобогородчанської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.  В результаті розгляду поданих документів комісія вирішила допустити до участі у конкурсі таких претендентів на зайняття посади головного лікаря: Манівчук Наталія Степанівна – лікар ЗПСМ амбулаторії села Старі Богородчани та Остапишин Уляна Іванівна – лікар ЗПСМ амбулаторії села Старі Богородчани. Заслуховування конкурсних пропозицій претендентів відбудеться 30 травня 2018 року о 14.00 год. в приміщенні сільської ради ОТГ.

ЗАПРОШУЄМО на ДЕНЬ СЕЛА с.Скобичівка

Дата створення: 14:46 23.05.2018