Івано-Франківська область, Богородчанський район

Благодійний аукціон у Старобогородчанському НВК с.Скобичівка

У Старобогородчанському НВК с. Скобичівка Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади відбувся благодійний аукціон, який був спрямований  для матеріальної, фінансової допомоги дітям-сиротам та інвалідам, що проживають в дитячих будинках або малозабезпечених сім'ях.  Одним із перших відвідали  “Будиночок дитячих мрій”, що у с. Горохолино Богородчанського району Івано-Франківської області, та передали допомогу від батьків, учнів та працівників НВК .

14:29 25.10.2016

День Села

У неділю 09 жовтня 2016 року  відбулося святкування ДНЯ СЕЛА в селі Гринівка Старобогородчанської об’єднаної територіальної  громади.

21:39 12.10.2016

Ярмарок у Старобогородчанському НВК

У вівторок 11 жовтня у Старобогородчанському НВК с.Скобичівка Старобогородчанської сільської ради, об’єднаної територіальної громади відбувся ярмарок домашньої випічки, в якому прийняли участь батьки, вчителі та учні школи. Ярмарок був спрямований для матеріальної, фінансової допомоги дітям-сиротам та інвалідам, що проживають в дитячих будинках, або малозабезпечених сім'ях.

19:49 12.10.2016