Відбулася двадцята сесія Старобогородчанської сільської ради

Дата створення: 14:03 05.05.2018

04 травня 2018 року відбулася двадцята позачергова сесія Старобогородчанської сільської ради. Сесію відкрив та вів сільський голова Ярослав Здерка. В роботі сесії взяли участь секретар сільської ради Ірина Долотко, заступники сільського голови Юрій Іванишин та Іван Лесів, старости сіл, працівники виконавчого апарату сільської ради, представники громадськості. На розгляд сесії було винесено два питання:

На гостини до бібліотеки

Дата створення: 08:31 03.05.2018

Чудового весняного і, по-літньому, теплого дня гамірно було в книгозбірні с.Нивочин.  Це вихованці дошкільної групи Нивочинського НВК разом із своїми вихователями завітали в гості на свято під назвою «На гостини до бібліотеки", яке відбулося 2 травня 2018 року. Спільними зусиллями завідувачки бібліотекою Л.В.Павлюк та вихователів Т.В.Говери, Н.В.Дидич, помічника вихователя Н.П.Данилюк проведено знайомство дітей з бібліотекою. Дошкільнятам розповіли як з’явилася книга, ознайомили із правилами поведінки у книжковому домі та пояснили чому потрібно берегти книги.  Хлопчики та дівчатка розказали бібліотекарю свої улюблені казки. Вони дружно відгадували загадки, були активними та проявили неабиякі знання під час проведення казкової вікторини, відгадуючи назви казок за малюнкам, та уривками,  грали в ігри.  Після перегляду улюбленого мультфільму більшості дітей «Свинка Пепа»" учасники заходу ознайомитись із книжковою виставкою «В гостях у казки». Веселі дітки повернулись до дитячого садочку, а на згадку про зустріч залишилися світлини, враження, гостинці та бажання знову прийти до бібліотеки, адже любов до книги їм прививають вихователі.

Запрошуємо на мітинг-реквієм з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом

Дата створення: 15:45 02.05.2018

Шановні  жителі громади с.Старі Богородчани

1000 відвідувач у ЦНАПі Старобогородчанської ОТГ

Дата створення: 16:06 24.04.2018

24.04.2018 року у центрі надання адміністративних послуг Старобогородчанської ОТГ зареєстровано 1000 відвідувача, який звернувся за отриманням адміністративної послуги "видача довідки про склад сім’ї або осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні".

Результати соціологічного дослідження умов проживання в Старобогородчанській ОТГ

Дата створення: 15:06 24.04.2018

Дослідження проведене і розроблено Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) на замовлення проекту „Decentralization Offering Better Results and Efficiency (DOBRE)”

Танцювальний коллектив сільського клубу села Гринівка зайняв третє місце на VI Міжнародному конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва STANISLAVIVDANSEFESTIVAL 2018

Дата створення: 09:46 23.04.2018

Дебют маленьких танцюристів - Гринівчан на обласній сцені VI Міжнародного конкурсу-фестивалю хореографічного мистецтва  STANISLAVIVDANSEFESTIVAL 2018,  що відбувся 21-22 квітня 2018 року у Івано-Франківську.

У Старих Богородчанах відбулася відбулася екологічно-просвітницька акція «Я за чисте довкілля»

Дата створення: 09:30 23.04.2018

21 квітня 2018 року в Старих Богородчанах в рамках «Днів довкілля» відбулася екологічно-просвітницька акція «Я за чисте довкілля», організована для дітей села працівниками бібліотеки та Будинку культури. Завідувач сільської бібліотеки Світлана Лисишин розповіла учасникам акції про шкоду, яку сміття завдає навколишньому середовищу, навела приклади, що можна робити, щоб зменшувати кількість сміття, та вручила кожному пам’ятний буклет «Скажемо сміттю «НІ!». Діти, що брали участь у заході, дали обіцянки не смітити та берегти природу, які записали на плакаті у формі символічної яблуні. Також учасники акції висадили квіти біля пам’ятника воїнам, загиблим у ІІ Світовій війні, прибрали територію дитячого майданчика та потічок біля Будинку культури. В рамках акції, у бібліотеці Старих Богородчан організовано книжкову виставку, присвячену збереженню навколишнього середовища.

В бібліотеці с. Нивочин відбулася бесіда – застереження: «Здоров’я і шкідливі звички»

Дата створення: 20:41 20.04.2018

Про шкоду паління та алкоголю говорять багато. Проте неспокій учених, лікарів, педагогів, викликаний поширенням не тільки цих згубних звичок, а й комп’ютерною та інтернет залежністю. Однак, поки що, значна кількість людей не вважають їх за шкідливі для здоров’я. Результати досліджень свідчать про те, що багато людей набули цих звичок у підлітковому віці. Тиск з боку товаришів  і бажання бути схожими на дорослих спонукають молодих людей до паління та вживання спиртних напоїв, енергетиків. А спільною темою для розмови є соціальні мережі та комп’ютерні ігри З метою довести до свідомості учнів, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я, а комп’ютерна та Інтернет -залежність є актуальною проблемою сучасності, у бібліотеці с.Нивочин було проведено бесіду – застереження: «Здоров’я і шкідливі звички» з учнями 8 класу Нивочинського НВК1-ІІ ст. Захід підготовлено спільними зусиллями завідуючої ФАПом О.В.Бистриці, зав.бібліотекою Л.В.Павлюк, класного керівника Н.П.Паливоди. Спілкування з дітьми супроводжувалося демонстрацією відеороликів про шкідливість паління (сигарет, кальяну, «вейпів»), алкоголю на організм людини. Школярі під час заходу виявляли неабияку активність і зацікавленість. Приємним є той факт, що молоді люди підкреслено негативно ставляться до шкідливих звичок. Вони орієнтуються на здоровий спосіб життя. Найбільш коштовний дарунок, що людина отримує від природи- здоров'я. Дбаючи про нього, ми дбаємо про майбутнє поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя. Пам’ятайте про це щохвилини, щогодини.

Турнір з міні футболу

Дата створення: 14:23 20.04.2018

19 квітня 2018 року у смт.Богородчанах відбувся турнір з міні футболу, у якому брали участь 6 команд району. Команда Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла заслужене 2 місце.