Підписання меморандуму

Дата створення: 11:28 20.04.2018

18-19 квітня в Києві відбулася заключна конференція на честь завершення Початкової фази з напряму покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою», у якій взяли участь заступник сільського голови Старобогородчанської ОТГ Іван Лесів та начальник відділу Центр надання адміністративних послуг сільської ради Ганна Тимків. У рамках конференції 19.04.2018 року відбулося урочисте підписання Меморандуму про включення, співпрацю та партнерство між Старобогородчанською сільською радою та громадською організацією «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг». Сторони домовились про включення ЦНАПу Старобогородчанської ОТГ до Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг для формування та запровадження стандартів надання адміністративних послуг орієнтованих на інтереси територіальної громади та кожного мешканця, сприяння розвитку сучасних форм взаємодії між ЦНАП та споживачами.

Поглиблений тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування у Старобогородчанській ОТГ

Дата створення: 16:46 19.04.2018

19.04.2018 року у Старобогородчанській ОТГ відбувся поглиблений тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)".

У центрі села Старі Богородчани розцвіли магнолії

Дата створення: 16:19 19.04.2018

18 квітня 2018 року в центрі села Старі Богородчани посаджено три деревця магнолії, подаровані односельчанам від жителів громади Феденько Романа Ярославовича та Луканюк Тетяни Федорівни. Старобогородчанська сільська рада висловлює слова подяки за подарунки, які прикрашатимуть центр нашого села та своїми квітами милуватимуть око його мешканців.

Дата створення: 15:21 19.04.2018

До відома жителів громади хто має молодняк ВРХ від 1 до 5 місяців індетифікований (паспорт ВРХ) необхідно до 30 квітня 2018 року подати документи ( паспорт, ідентифікаційний номер голови господарства, паспорт тварини, номер рахунка в банку) для одержання дотації за утримання молодняку.

Вітаємо переможців турніру!

Дата створення: 20:29 07.04.2018

Футбольна команда села Старі Богородчани (дорослі) стала переможцем десятого розіграшу Кубка районної федерації футболу, присвяченого відриттю футбольного сезону на Богородчанщині. Турнір проходив 1 та 7 квітня на стадіоні села Старі Богородчани, у якому взяли участь вісім команд з Богородчанського району. У фінальній грі команда Старих Богородчан перемогла команду з села Монастирчани з рахунком 0:0 в основний час та 4:3 в серії післяматчевих пенальті. Старобогородчанська сільська рада об’єднаної територіальної громади вітає наших футболістів з перемогою.

У Старобогородчанській ОТГ відбулися традиційні передвеликодні толоки

Дата створення: 15:56 05.04.2018

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади  відбулися заходи з благоустрою .   Керівництво та працівники сільської ради, працівники закладів культури села Старі Богородчани навели лад на прилеглих територіях та в центрі села Старі Богородчани. Зокрема, висадили дерева, пофарбували лавочки, прибрали територію парку відпочинку. Учні та вчителі Старобогородчанської школи прибрали шкільне подвір’я Протягом тижня у всіх населених пунктах також пройшли передвеликодні толоки. Молодь села Скобичівка прибрали узбіччя сільських вулиць, територію стадіону, автобусної зупинки. У селі Нивочин толока відбувалася на сільському цвинтарі. Жителі села підсипали дорогу та встановили контейнер для сміття. Толоки відбулися також в Гринівці та Лесівці, у яких взяли участь старости, працівники шкіл, закладів культури, медичних закладів.

Завершується термін подання проектів у рамках програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади»

Дата створення: 09:21 28.03.2018

Старобогородчанська сільська рада ОТГ нагадує, що закінчується термін подання проектів громадських ініціатив у рамках  програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади». У зв’язку з тим, що останній день подання проектів припадає на суботу 31 березня,  прийом проектів буде проводитись у понеділок 02 квітня 2018 року до 17.00 год. за адресою Старобогородчанська сільська рада ОТГ с. Старі Богородчани, вул. Івана Франка, буд. 1 (відповідальні посадові особи: Іванишин Юрій, Лесів Іван), електронною поштою за адресою: st_bogorodchany@i.ua у вигляді відсканованого оригіналу документу або особисто.