Вітання

Дата створення: 23:02 13.10.2017

Про скликання сімнадцятої чергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання.

Дата створення: 19:09 11.10.2017

Старобогородчанська сільська рада ОТГ повідомляє

Святкування 385-ї річниці села Нивочин

Дата створення: 15:11 11.10.2017

Старобогородчанська сільська рада об'єднаної територіальної громади запрошує всіх мешканців та гостей громади на святкування

Семінар-тренінг з  керівниками методичних структур освітніх закладів громади

Дата створення: 11:42 09.10.2017

Відділ освіти, культури, молоді та спорту 05.10.2017 року в Старобогородчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів організував  проведення семінару-тренінгу з  керівниками методичних структур освітніх закладів громади за участю методистів Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алли Дутчак та Світлани Клімковської.

Дата створення: 12:01 05.10.2017

До відома жителів ОТГ

Виставка народної творчості у с. Гринівка

Дата створення: 20:45 04.10.2017

1 жовтня 2017 року у рамках першого відкритого фестивалю "Забута пісня рідного краю" у Гринівському клубі, завідуючою сільської бібліотеки - Галиною Мойсюк було організовано мистецьку виставку. На ній представлені роботи умільців сіл Старобогородчанської ОТГ, зокрема вишивки, роботи з бісеру, картини, випічка та інше.

У Гринівці відбувся фестиваль "Забута пісня рідного краю"

Дата створення: 15:09 03.10.2017

У неділю 1 жовтня 2017 року в селі Гринівка відбувся перший відкритий фестиваль народної творчості «Забута пісня рідного краю». Фестиваль організовано з метою збереження народної творчості, відродження кращих традицій народного мистецтва. У заході взяли участь творчі колективи сіл Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади, серед яких: фольклорний ансамбль села Гринівка «Мелодія серця», дитячий вокальний ансамбль Гринівської ЗОШ І-ІІ ст. «Дзвіночки», фольклорний колектив села Нивочин «Берегиня», дует педагогічного колективу Гринівської ЗОШ І-ІІ ст.«Вишиванка», родинний фольклорний ансамбль «Родина Яцківих» села Гринівка, народний аматорський хор села Старі Богородчани, творчий колектив села Лесівка, а також гості фестивалю: Віра Дашко і дует Надія Дашко та Марія Павликівська з Похівки та Іванна Сем’янів з Глибокого. У їх виконанні прозвучали давні народні пісні, насамперед було багато повстанських пісень. З вітальними словами до учасників фестивалю звернулися заступники сільського голови Іван Лесів та Юрій Іванишин, а також староста села Гринівка Ніна Хмелівська. Учасники фестивалю отримали дипломи Старобогородчансьокї сільської ради об’єднаної територіальної громади да подарунки. Глядачі, яких цього дня зібрався повний зал, також мали можливість ознайомитися з виставкою умільців села під назвою «Гринівські таланти». Завершився фестиваль народними гуляннями.

Дорогі освітяни!

Дата створення: 18:57 29.09.2017