План діяльності

об’єднаної територіальної громади

Богородчанського району

Івано-Франківської області

Тринадцята  сесія сьомого демократичного скликання

від  28 лютого  2017 року № 423-13/2017

с.Старі Богородчани

“ Про внесення змін до плану діяльності

сільської ради з підготовки проектів

регуляторних актів на 2017 рік ”

У відповідності до Закону України  “Про  місцеве самоврядування в Україні ”, Закону  України " Про засади державної  регуляторної політики  у сфері господарської діяльності", сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Плану діяльності  з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік згідно з додатком.

2. Розробникам  регуляторних актів  при підготовці проектів неухильно  дотримуватись  Закону України  "Про засади  державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності".

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Здерка Я.М.

Сільський голова:                                      Я.М.Здерка

Додаток до рішення  сесії сільської ради

№ 423-13/2017  від 28.02.2017 року

діяльності з підготовки  проектів регуляторних актів  на 2017 рік.

Вид і назва проектів

Ціль прийняття

Термін підготовки

Найменування органів та підрозділів відповідальних за розроблення проектів

1.

“Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади”

покращення надання послуг мешканцям громади

січень - лютий

виконком сільської ради

2.

Про затвердження тарифів на приймання та захоронення (утилізація) відходів на полігоні ТПВ.

покращеннянадання послуг з приймання та захоронення ТПВ.

січень - лютий

виконком сільської ради

Відповідно до абзацу 4 ст.7" Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів ЗУ "Про засади державної  регуляторної політики  у сфері господарської діяльності" при підготовці  регуляторними органами постійною планово-бюджетною комісією сільської ради  проектів регуляторних актів, які  не внесені до затвердженого  плану діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів, цей орган повинен внести відповідні зміни   до плану не пізніше десяти  робочих днів з дня підготовки цього проекту або з дня  внесення проекту на розгляд цього регуляторного  органу, але не пізніше дня  оприлюднення.

Секретар сільської ради:                                                     І.С.Долотко