Страшна звістка знову сколихнула нашу громаду. На полі бою, захищаючи рідну землю, біля населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області, 27.11.2022р. загинув Герой України, житель села Лесівка Микола Гринів, 1984 р.н.

Дата: 30.11.2022 06:49

Страшна звістка сколихнула знову нашу Старобогородчанську громаду!!!
     На полі бою, захищаючи рідну землю, біля населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області, 27.11.2022р. загинув Герой України, житель села Лесівка Микола Гринів, 1984р.н. Під час бою отримав поранення, несумісні з життям. Без батька залишилися троє дітей.
      В перші дні війни Микола повернувся із-за кордону, щоб стати на захист Батьківщини.
      Всією громадою співчуваємо дружині, дітям, матері, всій родині. Невимовна біль, жаль і сум...
      Хай Господь прийме його душу і дасть сил рідним та близьким пережити горе.
      Про деталі перевезення тіла нашого ГЕРОЯ та чин похорону повідомимо додатково.
     Слава і вічна пам'ять ГЕРОЮ УКРАЇНИ МИКОЛІ ГРИНІВУ!