До уваги мешканців та гостей громади.

Дата: 16.12.2022 11:26

Мешканці Гринівки та Лесівки запрошують всіх охочих завітати на БЛАГОДІЙНУ передсвяткову ЯРМАРКУ, яка відбудеться 18 грудня 2022 року о 12.30 год в центрі села Гринівка.

Відвідувачі святкової ярмарки зможуть придбати роботи народних умільців, майстрів своєї справи. До вашої уваги будуть представлені дідухи, саморобні ялинки та віночки до Йордану, домашня випічка, продукти домашнього вжитку, продукти бджільництва, подарунки ручної роботи до іменин.

Мета проведення передсвяткової ярмарки – збір коштів на підтримку Збройних Сил України та підтримати місцевого виробника, народних умільців й, звичайно, зробити необхідні покупки напередодні свят!

ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВНЕСОК У ПІДТРИМКУ ЗСУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!