Дата: від до Скинути

Чи може переселенець змінити прихисток? Скільки треба буде платити за таке житло? Де шукати безкоштовне місце для проживання? Як бути, якщо потрібне житло зі спеціальними умовами? Відповідь знайдете у даній публікації.

Чи може переселенець змінити прихисток? Скільки треба буде платити за таке житло? Де шукати безкоштовне місце для проживання? Як бути, якщо потрібне житло зі спеціальними умовами (скажімо, для немовляти чи маломобільної людини)? На яку компенсацію та за яких умов можуть розраховувати ті, хто приймає переселенців?

08:47 27.10.2022