Івано-Франківська область, Богородчанський район

Вітаємо

Мама – перше слово, вимовлене дитиною. В ньому захована неосяжна любов, зворушлива ніжність і турбота матері про своє  чадо. Саме материнство є початком всіх початків, джерелом людського життя. І потрібно завжди пам’ятати тих, що привели нас у це життя, не спали ночами біля нашої колиски і благали Господа про щастя й здоров’я для свого малюка.

20:28 13.05.2017

Зниження соціальних нормативів на використання теплової енергії, електрики і газу

Набрала чинності постанова Кабміну про зниження соціальних нормативів на використання теплової енергії, електрики і газу, які встановлюються для розрахунку розміру субсидій для населення.

17:46 05.05.2017

Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина

Рішення Уряду від 26.04.2017р. про внесення змін до деяких Постанов КМУ, в тому числі №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», передбачає чіткий алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій.

19:12 30.04.2017

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

18:51 30.04.2017

Монетизовану частину зекономлених субсидій люди повинні отримати до 1 вересня 2017 року

Відповідно до прийнятого Кабінетом міністрів України рішення, громадяни, які за результатами опалювального сезону зекономили житлові субсидії на газ і електроенергію, повинні отримати грошову компенсацію до 1 вересня 2017 року. На цьому під час засідання Уряду наголосив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

20:03 28.04.2017

Відзначення Дня пожежної охорони

18 квітня 2017 року в Управлінні ДСНС в області відбулися урочисті заходи з нагоди  відзначення Дня пожежної охорони, в якому взяли участь  керівництво та працівники У ДСНС в області, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, ветерани пожежної охорони,  заступник сільського голови Старобогородчанської с/р ОТГ Іван Лесів, начальники та члени добровільних пожежних формувань Прикарпаття, старший  місцевої пожежної команди Старобогородчанської ОТГ Микола Тимішак, представники громадськості, а також діти - переможці обласного конкурсу малюнка на протипожежну тематику.

13:43 23.04.2017