Івано-Франківська область, Богородчанський район

Новини

Публічні слухання «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням» у м.Львів

10 грудня 2016 року, під патронатом Міністерства освіти і науки України, у Львові відбулись публічні слухання «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням», в яких взяла участь начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Старобогородчанської сільськоїї ради об'єднаної територіальної громади Різник О.Я. У рамках заходу були обговорені такі питання: - пріоритетні завдання реформи, бачення майбутньої моделі системи середньої освіти; - завдання реформи на 2017 рік, ключові критерії успішності; - особливості бюджетного фінансування у 2017 році; - моделі оптимізації мережі ЗНЗ, бачення освітніх округів та опорних шкіл; - приклади практичного впровадження елементів реформи у регіоні.

14:10 12.12.2016

DOBRE

24 листопада 2016  року Старобогородчанську ОТГ відвідали експерт з послуг місцевого самоврядування Маїс Ваноян, спеціаліст з послуг місцевого самоврядування Максим Бурдавіцин, координатор проекту DOBRE в Івано-Франківській області, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад в Івано-Франківській області Оксана Шалаута.

15:22 27.11.2016

Свято осені у Лесівському НВК Старобогородчанської ОТГ

Кружляючи в повітрі легким вітерцем, завітала пані Осінь до Лесівського НВК. ЇЇ на святі з нетерпінням чекали учні початкових класів. Вихованці декламували вірші, співали і танцювали. Свято продовжили виставкою осінніх композицій. Кожен клас приготував вироби з природних матеріалів на осінню тематику. Переможців на святі не визначали, оскільки всі роботи були по-своєму неповторні. Батьки приймали активну участь у підготовці до свята. З особливим смаком був прикрашений клас, що додало святу особливої атмосфери. Всі почувалися, наче в справжній осінній казці. Свято Осені нікого не залишило байдужими і подарувало учасникам гарний настрій та незабутні враження.

14:16 25.11.2016