Розважальне свято «Веселковий світ дитинства»

В перший день літа по всьому світу відзначають  Міжнародний День захисту дітей. Це прекрасне  свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях  ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свій рідний край.

З нагоди цього свята в Старобогородчанській бібліотеці відбулося розважальне свято «Веселковий світ дитинства», під час якого діти мали змогу цікаво провести своє дозвілля: грали в ігри, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини «В моєму серці Україна», «Чарівна торбинка». Свої художні здібності проявили у конкурсі малюнків «Я малюю свою мрію».

Завідуюча бібліотекою-філіалом с. Старі-Богородчани                                           Лисишин Світлана Йосипівна