Івано-Франківська область, Богородчанський район

Новини податкового законодавства

Про особливості кампанії декларування у 2020 році

З  1 січня 2020 року платники податків подають декларацію про майновий стан і доходи за новою формою. Відповідні зміни до форми податкової декларації внесені наказом Міністерства фінансів України від 25.04.2019 № 177 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

16:48 03.02.2020

Легалізація трудових відносин !

Тисменицьке управління Головного управління ДПС в Івано-Франківській області  повідомляє, що працівники податкової служби спільно з представниками Держпраці за дорученням Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 року №2313/0/1-20 будуть проводити заходи з детінізації зайнятості населення. В першу чергу буде проведена роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, харчування, послуг  з метою недопущення до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

08:44 30.01.2020