БЮДЖЕТ Старобогородчанської с\р ОТГ 2017 рік

С.Старі Богородчани

Богородчанського району

Івано-Франківської області

(Дванадцята сесія  сьомого демократичного скликання)

Рішення

«22» грудня_2016 року

№378-12/2016

Про бюджет громади

на  2017 рік

Керуючись статтею 77 Бюджетного кодексу України , статею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України  «Про Державний  бюджет України на 2017 рік» сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 20 17 рік:

-  доходи  бюджету громади у сумі 24520,1 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду  бюджету  громади 24152,1 тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету  368,00 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку   190,0 тис. грн. згідно з додатком № 1 цього рішення;

-  видатки бюджету громади у сумі  24520,1 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду  бюджету громади 23642,1 тис. грн., видатки спеціального фонду  бюджету 878,0 тис. гривень;

- профіцит  загального фонду  бюджету громади у сумі  510,00 тис. грн., згідно з додатком № 2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального  бюджету у сумі  510,0 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів  бюджету громади  на 2017 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду  23642,1 тис. грн. та спеціальному фонду 878,0 тис. грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення.

3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів  бюджету  у сумі  24,4 тис. гривень.

4. Затвердити на 2017 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4 до цього рішення.

5. Затвердити на 2017рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з 5 до цього рішення.

6. Затвердити у складі видатків бюджету громади кошти на реалізацію місцевих програм на загальну суму  775,4 тис.грн. згідно з дод.6 до цього рішення.

7.Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду  бюджету громади на  2017  рік , а саме:

Оплату праці працівників бюджетних установ

Нарахування на заробітну плату

Придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів

Забезпечення продуктами харчування

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв

Поточні трансферти населенню

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право  Старобогородчанській ОТГ  отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету громади , пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

9.Розпоряднику коштів місцевого бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію,  природний газ, іншими видами палива  та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

10. Установити, що у загальному фонді  бюджету  громади на 2017  рік:

до доходів належать надходження, визначені  статтею 66 Бюджетного кодексу України, а також трансферти,що надаються з Державного бюджету України бюджету громади, та субвенції що передаються з інших місцевих бюджетів.

.

11. Установити, що джерелами формування спеціального фонду  бюджету громади  на 2017  рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1  Бюджетного кодексу України, та субвенцій,що передаються з інших місцевих бюджетів.

12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду  бюджету на 2017 рік у частині фінансування є кошти що передаються з іншої частини бюджету.

13. Встановити ,що внесення поточних змін до бюджету громади можна вносити відповідно до розпорядження сільського голови  та розподіл вільного залишку коштів загального фонду та залишку спеціального фонду, які склалися станом на 01.01.2017 року у міжсесійний період здійснюється  рішенням засідання планово-бюдженої комісії.

14. Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

15.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Здерка Ярослава Михайловича та голову планово-бюджетної комісії громади Арабчук Ганну Василівну.

Сільський голова                                                     Здерка Я.М

Доходи  Старобогородчанського  місцевого  бюджету на 2017  рік

Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів