Результати поіменного голосування 21-ї сесії восьмого демократичного скликання 21.03.2023 року

Про внесення змін у склад лічильної комісії

Про затвердження плану роботи Старобогородчанської сільської ради на 2023 рік

Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету

Про внесення змін до бюджету Старобогородчанської територіальної громади на 2023 рік

Про внесення змін до Космлексної програми соціального захисту населення Старобогородчанської територіальної громади на 2021 - 2023 рр

Про затвердження порядку денного зі змінами та в цілому

Про порядок денний за основу

Про припинення права користування зем. діл. гр.Максимів Г.В.

Про затвердження проекту землеуст. щодо відвед. зем. діл. цільове признач. якої змін. гр.Срібняк П.Д.

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ведення товарного с.г. виробництва гр.Приймак М.М.

Про затвердж. тех .докум. із землеустр. щодо всатнов. меж зем. діл. для ведення товароного с.г. вироб. гр.Приймак М.М.

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо всанов. меж зем. діл. для ведення товарного с.г. виробництва гр. Палагнюк І.І.

Про затвердж. тех .докум. із землеуст. щодо всанов. меж зем. діл. для ведення товарного с.г. виробництва гр. Палагнюк І.І.

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ведення товарного с.г. виробництва гр. Кострабій Г.В.

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо всанов. меж зем. діл. для ведення товарного с.г виробництва гр. Кострабій Г.В.

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ведення товарного с.г. виробництва гр.Танчак О.А.

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. на умовах оренди гр. Магас В.В.

Про внесення змін до рішення від 22.12.2022 №645 Про укладання додаткової угоди на продовження терміну дії договору оренди землі

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо всанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр. Дуда Н.М.

Про затвердж. тех .докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр. Козоріз Б.С.

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо встанов. меж .зем. діл. для ОЖБ гр. Луцак В.Я.

Про затвердж. тех. докум. івз землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр.Мартинюк К.І.

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр.Стефанців В.М.

Про затвердж. тех .докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр.Костюк Г.О.

Про затвердж. тех .докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр. Гложик В.В.

Про затвердж. тех .докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр. Барабаш В.С.

Про затвердж. тех м.докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр. Дашко Г.М.

Про затвердж. тех .докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр. Романюк Г.І.

Про затвердж. тех. докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр. Гарасим І.М.

Про затвердж. тех. докум. із землеустрою щодо встанов. меж зем. діл. для ОЖБ гр. Маріній Л.Я.

Про затвердж. тех .докум. із землеуст. щодо встанов. меж зем. діл. для гр.Дякун О.В.

Про відмову у наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення зем. діл. для ОЖБ гр. Пилипів М.М.

Про укладання попереднього договору оренди зем. діл. гр.Карояні В.Б.

Про надання дозволу на розподіл земельної ділянки

Про погодження межі зем. ділянки за суміжного землекористувача у тех. документ. із землеустрою гр.Стефанців Д.В.

Про погодження межі зем. ділянки за суміжного землекористувача у тех .документ. із землеустрою гр.Полєк Г.М.

Про порядок розподілу орендної плати за користування комунальним майном

Про затвердж. переліків першого та другого типу об’єктів що переб. у комун. влас. для перед. в оренду на aукціоні та без аукціону

Про внесення змін до договру оренди нежитлового приміщення 30 від 18.03.2020 року

Про надання дозволу на розроб. тех .докум. із землеуст. щодо інвентаризації зем. діл.

Про затвердж. проекту із землеуст. щодо відведення зем. діл. з подальшою передачею в оренду ПрАТ Київстар в с.Гринівка

Про звіт старости с. Гринівка Хмелівської Ніни Ярославівни

Про звіт старости с. Скобичівка Трінчук Ірини Романівна