Івано-Франківська область, Богородчанський район

Відділ освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту

Навчання в умовах карантину

З 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

09:22:28 31.07.2020

Отримання якісної освіти – запорука успіху громади.

В рамках реформи децентралізації з 2016 року діє урядова програма щодо створення опорних шкіл. Опорна школа - це можливість  отримання більш якісної освіти для всіх учнів громади, із збереженням та розвитком існуючої мережі закладів загальної середньої освіти.

16:37:45 07.07.2020

Стипендіати 2020

Учні Старобогородчанського ліцею, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2019-2020 навчальному  отримуватимуть стипендію сільського голови Старобогородчанської ОТГ у 2020-2021 навчальному році. До перемоги учнів вели вчителі Старобогородчанського ліцею :

10:36:14 12.06.2020