Івано-Франківська область, Богородчанський район

Відділ освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту

Творча зустріч з письменниками рідного краю

29 листопада 2019 року в Будинку культури с. Старі Богородчани відбулася творча зустріч  лауреатів Івано-Франківської міської премії імені Івана Франка Василя Романюка, Івана Гавриловича та Богдана Кучера з учнями Старобогородчанського ліцею та жителями Старобогородчанської ОТГ. Щирі слова подяки ідейним натхненникам та організаторам цікавої зустрічі.

09:08 04.12.2019

Зразковий аматорський ансамбль "Бойківчанка" підтвердив вдруге звання "Зразковий"

22 листопада разом з іншими творчими колективами району зразковий аматорський ансамбль "Бойківчанка" Будинку культури с. Старі Богородчани Старобогородчанської ОТГ  ( керівник Пилипів Надія Іванівна) вдруге підтверджував звання "Зразковий аматорський", яке було колективу присвоєно у 2010 році. На суд обласної комісії танцюристи представили три хореографічні композиції: "Журавка", "Чичері" та "Розпрягайте, хлопці, коней". Члени комісії високо оцінили рівень виконання юних танцюристів, висловили слова вдячності та підтримки, а також побажали успіхів і нових творчих знахідок.

12:51 03.12.2019

Засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу

18 листопада 2019 р. на базі Гринівської гімназії відбувся постійно діючий семінар вчителів природничо-математичного циклу: "Підвищення якості знань шляхом впровадження інтерактивних технологій навчання".

08:34 19.11.2019