Івано-Франківська область, Богородчанський район

Відділ освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту

Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

2 червня в Старобогородчанському Будинку культури відбулася святкова розважальна програма «Хай сонцю і квітам  всміхаються діти», приурочена Міжнародному дню захисту дітей. Адже діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять  діти у світ зовсім  безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов'ю.

14:37 04.06.2019

Ми – надія Твоя, Україно!

03 червня в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк відбулося традиційне  свято-зустріч «Ми – надія Твоя, Україно!», під час якого пошановано  обдарованих учнів та учителів Старобогородчанської ОТГ.

08:56 04.06.2019

Останній дзвоник пролунав....

31 травня 2019 року пролунав останній дзвінок в п'яти закладах загальної середньої освіти Старобогородчанської ОТГ. Бажаємо веселого відпочинку учням та успішної здачі іспитів випускникам.

14:47 03.06.2019

Свято розуму, таланту, творчості.

28 травня 2019 року в Будинку культури с. Старі Богородчани відбулося нагородження творчо окриленої, обдарованої учнівської молоді Старобогородчанської ОТГ та їх наставників - учителів на  святі-зустрічі, яке приурочене також Міжнародному Дню захисту дітей   «Ми – надія твоя, Україно!». Учасниками свята стали 4 учні-переможці та призери ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських та обласних учнівських олімпіад з української мови і літератури, математики, хімії, біології, образотворчого мистецтва, IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка,17 учнів-призерів ІІ етапу вищевказаних заходів, XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, 4 футбольні команди, 2 вокальні гурти, 2 хореографічні колективи - переможці та призери районного етапу конкурсів та змагань, 24 педагогічних працівники-наставники. Гордість за обдарованих учнів та талановитих учителів громади розділили гості: заступник сільського голови Юрій Іванишин, депутат обласної ради Марія Рудик, голова Богородчанської районної проспілкової організації працівників освіти Іван Кіф'як, начальник відділу освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту ОТГ Ольга Близнюк. Учасники свята нагороджувалися грамотами та грошовими винагородами Старобогородчанської сільської ради, іменними грошовими сертифікатами, солодкими подарунками та екскурсійною поїздкою. Дане свято організовано за участю БО "Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев'янка", ГО "Центр Рівних Можливостей" та меценатів Старобогородчанської ОТГ.

16:11 29.05.2019

Музика – світ фантазії і творчості

7 травня в Старобогородчанському ЗДО ясла-садку «Джерельце» відбулося методичне об’єднання вихователів дошкільних груп Старобогородчанського ОТГ. Тема : «Музика – світ фантазії і творчості». Вихователі мали можливість переглянути музично-екологічну розвагу для дітей «Водяний ключ Нептуна» у старшій групі, яку підготували і провели музичний керівник Уманців Г.І. та вихователь Домінська Л.Ф. Досвідчені педагоги показали , як не ттрадиційним способом створити атмосферу зацікавленості під час ігор, пісень, таночків. Свято було наповнено яскравими позитивними емоціями як у дорослих так і дітей. Після перегляду розваги з учасниками методичного об’єднання керівник МО Згоба Г.В. провели брейн-ринг «Підвищення екологічної компетентності педагогів».

09:47 20.05.2019

Світле свято Великодня

Великдень – це дуже велике свято для кожного із нас. У церкві ми освячуємо дари: паски, крашанки та писанки. У ці дні вітаються словами «Христос воскрес». Усі жителі гарно одягнуті. Збирається родина за святковим столом.  Після служби брами не зачиняються. Вони відкриті з ранку до глибокого вечора. Багато людей прямують подзвонити у церковні дзвони. Саме у ці великодні дні ще збереглась чудова традиція біля церкви співати гаївки та веснянки.

15:36 03.05.2019

Привітання

Вітаємо Вас зі святом Христового Воскресіння! Бажаємо Вам та Вашим рідним світла і добра, благополуччя й процвітання, віри і любові, миру і щастя.    Нехай яскраве світло цього великого свята подарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серці, укріплює віру та живить душу. Нехай чудо Воскресіння Христового надихає Вас на добрі справи та нові звершення.

15:27 25.04.2019

Писанкові барви

Є багато свят, які люблять та шанують українці. Одне з головних – Великдень, яке несе з собою віру, надію і любов.

14:04 25.04.2019

Засідання міжшкільного об'єднання вчителів англійської мови на базі Старобогородчанського ліцею

У березні відбулося засідання міжшкільного об'єднання вчителів англійської мови на тему "Формування освіченої особистості шляхом розвитку творчих здібностей".У семінарі взяли участь вчителі англійської мови громади.Учасники семінару ознайомилися із роботою вчителя вищої категорії,старшого вчителя - Філяк О.М.,відвідавши урок у 5 класі на тему "Holidays and Celebrations", на якому вчитель та учні показали свої вміння володіти мовою та навики роботи з ІКТ. Теоретичний модуль презентувала вчитель І категорії Барабаш Л.В. В обговоренні взяли участь присутні вчителі, дирекція школи та предстаники відділу освіти.Тому слова подяки для умілого і творчого вчителя, щирих і прагнучих знань учнів, привітної дирекції та керівника відділу освіти громади Близнюк О.І., а також завжди активних вчителів - учасників дійства.

11:56 23.04.2019