Івано-Франківська область, Богородчанський район

Відділ освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту

"Тарас Шевченко - провісник долі України"

У Гринівському клубі разом з бібліотекою був проведений дитячий ранок до дня народження Т.Г. Шевченка "Тарас Шевченко - провісник долі України". Була оформлена книжкова виставка.  Також конкурс малюнків до творів Т.Г.Шевченка. Розігрувалися різні конкурси і розказували вірші. По закінченні був солодкий стіл для учасників дитячого ранку.

09:35:33 10.03.2020

Обласний огляд-конкурс імені Тараса Шевченка

До відзначення 206 річниці з дня народження українського митця, генія та пророкак Тараса Григоровича Шевченка, в обласному науково-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття, 07 березня 2020 року відбувся огляд-конкурс читців. Старобогородчанську ОТГ представляли 4 талановиті дитини, а саме: Завійська Міхаела (Будинок культури с. Старі Богородчани), Попадич Тетяна, Данилюк Володимир та Стельмах Олег (Будинок культури с. Нивочин) які були відзначені подяками. Живе Кобзареве слова та Шевченкове життя - це символ тернистого шляху боротьби українців за свободу та людську гідність,  та через віки випробувань дають нам впевненості, що ми пам'ятаємо і можемо все подолати. Адже, Тарас Шевченко для України і в Україні житиье вічно!

09:19:54 10.03.2020

Їх серця б’ються на небесах

01 березня 2020 року в Будинку культури села Старі Богородчани відбулася поетична свіча «Їх серця б’ються на небесах». На заході,  разом з учнями Старобогородчанського ліцею, вшанували Героїв Небесної Сотні. Ми повинні пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії. Висловлюю слова  вдячності за співпрацю у проведенні заходу заступнику з виховної роботи Старобогородчанського ліцею Василишин Л.І.,  педагогу-організатору Савіцькій І.Р. та за озвучення - Сеничу М.Я.

14:33:12 04.03.2020

Пишаємося участю учнів громади у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка

Щороку учні Старобогородчанського ліцею є переможцями районного та обласного етапів  Міжнародного мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. За результатами участі в обласному етапі конкурсу І місце отримала Матлюк Марія учениця 9 класу (вчитель Івасюк Г.В.).  8 лютого  2020 року дана учениця виборювала першість у фіналі ювілейного Міжнародного мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Очікуємо успішних результатів.

15:21:16 24.02.2020

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Цьогоріч  учні Стаобогородчанського ліцею брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з шести  навчальних предметів (математика, хімія, біологія, історія, правознавство, інформаційні технології). Результативною стала участь  учнів в  олімпіаді з математики.

15:09:50 24.02.2020

День Рідної мови у Гринівській гімназії

За участю заслуженого діяча естрадного мистецтва України Нестора Мартинця та місцевої поетеси Софії Опацької відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня рідної мови у Гринівській гімназії.

13:09:54 21.02.2020