Івано-Франківська область, Богородчанський район

Відділ освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту

Зі святом Вишиванки, Громадо!!!

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла всіх нас та Україну!

09:00:26 21.05.2020

МОЗ ЗБИРАЄ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО РОБОТИ ДИТСАДКІВ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗНО, ЄВІ ТА ЄФВВ ПІСЛЯ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

18 травня 2020 року Міністерство охорони здоров’я опублікувало розпорядження Головного санітарного лікаря України про збір зауважень та пропозицій щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину під час  проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), а також роботи закладів дошкільної освіти.

08:11:23 19.05.2020