Івано-Франківська область, Богородчанський район

Відділ освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту

Я за чисте довкілля

В рамках  відзначення Дня довкілля та Міжнародного дня Землі  17 квітня працівники Старобогородчанського  Будинку культури  та бібліотекуи провели екологічну акцію «Я за чисте довкілля» . Ведучі  розповіли про історію цього дня в нашій країні, ознайомили з найбільш важливими проблемами екології України  та  дійшли висновку, що саме від нас залежить затишок і чарівність, безпечність і надійність життя на землі. Адже завдання кожної людини – берегти нашу планету, а особливо ту територію, де вона живе сьогодні.

14:04 19.04.2019

Весняна толока

12 квітня з метою виховання екологічної культури серед учнівської молоді за участю закладів освіти Старобогородчанської ОТГ проведено Весняну толоку. Захід проходив у формі квесту. Переможці були нагороджені цінними подарунками. Співорганізаторами даного заходу стали молодіжна рада Старобогородчанської ОТГ та громадські активісти.

10:39 15.04.2019

ДПА 2019

Лист МОН України від 27.03.2019 р. № 1/9-196 "Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації в 2018/2019 навчальному році". Завантажити лист Додаток

10:24 03.04.2019

Кубок "Ураган"

22 березня 2019 року завершився фінальний етап змагань з футзалу Кубок "Ураган". Команда учнів Старобогородчанського ліцею виборола ІІ місце. Вітаємо!

12:09 25.03.2019

Олімпійське лелеченя

22 березня 2019 року на базі Старобогородчанського ліцею відбулися змагання з олімпійських видів спорту між закладами освіти Старобогородчанської ОТГ "Олімпійське лелеченя". У змаганнях брали участь учні Нвочинської, Гринівської гімназії та Старобогородчанського ліцею.

11:47 25.03.2019

Засідання міжшкільного методичного об'єднання учителів природничих дисциплін

19 березня  на базі Нивочинської гімназії проведено засідання методичного об'єднання учителів природничих дисциплін. Тема засідання "Використання інноваційних технологій в сучасних умовах розвитку освіти"

10:03 25.03.2019

Нам треба голосу твого, Тарасе!

17 березня в Старобогородчанському Будинку культури відбувся тематичний вечір «Нам треба голосу твого, Тарасе!» до відзначення 205-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Доля Тараса і доля України – невіддільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження писав свої твори, своє безсмертне пророче слово.

14:47 20.03.2019

Переможці районних етапів  конкурсів у 2018-2019 н.р.

Вокальний гурт Старобогородчанського ліцею Старобогородчанської ОТГ (керівник Макарчук О.В.) - ІІІ місце в  районному етапі обласного конкурсу вокальних гуртів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої  та позашкільної освіти.

13:20 20.03.2019