Планування

Старобогородчанська  сільська рада

Івано-Франківської області

Тринадцята  сесія сьомого демократичного скликання

від  28 лютого  2017 року № 423-13/2017

с.Старі Богородчани

“ Про внесення змін до плану діяльності

сільської ради з підготовки проектів

регуляторних актів на 2017 рік ”

У відповідності до Закону України  “Про  місцеве самоврядування в Україні ”, Закону  України " Про засади державної  регуляторної політики  у сфері господарської діяльності", сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Плану діяльності  з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік згідно з додатком.

2. Розробникам  регуляторних актів  при підготовці проектів неухильно  дотримуватись  Закону України  "Про засади  державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності".

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Здерка Я.М.

№ 423-13/2017  від 28.02.2017 року

діяльності з підготовки  проектів регуляторних актів  на 2017 рік.

1.

“Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади”

покращення надання послуг мешканцям громади

січень - лютий

виконком сільської ради

2.

Про затвердження тарифів на приймання та захоронення (утилізація) відходів на полігоні ТПВ.

покращеннянадання послуг з приймання та захоронення ТПВ.

січень - лютий

виконком сільської ради

Відповідно до абзацу 4 ст.7" Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів ЗУ "Про засади державної  регуляторної політики  у сфері господарської діяльності" при підготовці  регуляторними органами постійною планово-бюджетною комісією сільської ради  проектів регуляторних актів, які  не внесені до затвердженого  плану діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів, цей орган повинен внести відповідні зміни   до плану не пізніше десяти  робочих днів з дня підготовки цього проекту або з дня  внесення проекту на розгляд цього регуляторного  органу, але не пізніше дня  оприлюднення.

Секретар сільської ради:                                                     І.С.Долотко

Старобогородчанська  сільська рада

Івано-Франківської області

Вісімнадцята сесія сьомого демократичного скликання

від 20 грудня 2017 року № 673-18/2017

“ Про затвердження плану діяльності

сільської ради з підготовки проектів

регуляторних актів на 2018 рік ”

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити план діяльності  з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік згідно з додатком.

№ 673-18/2017  від  20.12.2017 року

діяльності з підготовки  проектів регуляторних актів  на 2018 рік.

Про ставки єдиного податку на території Старобогородчанської ОТГ

І, ІІ квартал 2018

2.

Про затвердження Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури сіл Старобогородчанської сільської ради ОТГ

3.

«Про встановлення податку на майно на території

Старобогородчанської сільської ради ОТГ»

4.

«Про затвердження правил благоустрою населених пунктів

Старобогородчанської сільської ради ОТГ»

5.

«Про затвердження методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунального майна Старобогородчанської сільської ради ОТГ»

Старобогородчанська  сільська рада

Івано-Франківської області

Тридцять п’ята сесія сьомого демократичного скликання

від «____» __________ 2019  року №

“ Про затвердження плану діяльності

сільської ради з підготовки проектів

регуляторних актів на 2020 рік ”

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити план діяльності  з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік згідно з додатком.

№___________  від __________ року

діяльності з підготовки  проектів регуляторних актів  на 2020 рік.

Про ставки єдиного податку на території Старобогородчанської сільської ради ОТГ

І, ІІ квартал 2020

3.

«Про встановлення податку на майно на території Старобогородчанської сільської ради ОТГ»