Історична довідка с. Скобичівка

Перша письмова згадка про село Скобичівку належить до  XVI ст.

Живе народна легенда, яка так пояснює назву села:

« Ще в сиву давнину, коли наші прадіди парубкували, жив один багатий пан, і в нього працювали чесні люди. Працювали і днину, і вечорину, і в будень, і в свято, і взимку, і в літку. Свого клаптика землі все ніколи було ні скопати, а чи зорати. Хто б йому що не радив, щоб не казав, нікого не послухає, а робив усе так, щоб йому тільки добре було, і ніхто йому перечити  не смів. А за найменшу провину шмагав батогом та скуб за чівку. Від  слів «скубсти чівку»  пішла назва села Скобичівка». З тих пір і зветься село Скобичівка.

Розташоване село за 2 км. Від районного центру, і за 20 км. від залізничної станції Івано-Франківська.

Через село протікають річки Бистриця Солотвинська і її притока Саджавка.

р. Бистриця Солотвинська

Населення складає 865 чоловік. На території села знаходяться: церква Різдва Івана Хрестителя, початкова школа, дитячий садочок, ФАП, бібліотека, три торгові точки, стадіон.

Село Скобичівка мальовниче, багате неповторними будинками, капличками, гарною церквою, привітними і затишними вулицями, які потопають в зелені дерев та квітів. Тут живуть чесні, порядні і працьовиті люди.

церква Різдва Івана Хрестителя