Результати поіменного голосування 9-ї чергової сесії восьмого демократичного скликання

Про порядок денний за основу

Про внесення змін у порядок денний

Про затвердження звіту виконання сільського бюджету за І півріччя 2021 року

Про внесення змін до бюджету

Про внесення змін у штатний розпис

Про затвердження положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності

Про затвердження положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту у новій редакції

Про затвердження положення про відділ соціального захисту населення

Про затвердження положення про порядок управління об’єктами комунальної власності Старобогородчанської територіальної громади

Про внесення змін в діючий договір оренди № 26 від 01.12.2018 р

Про членство у Всеукраїнській асоціації громад.

Про відзначення на території Старобогородчанської сільської ради 30 річниці Незалежності України та Дня Державного прапора України

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ОЖБ гр. Драгомирецькому В.В.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ОЖБ гр. Романюку Ю.В.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ОЖБ гр. Гуменяк Д.М.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ОЖБ гр. Куриляк Л.П. Куриляк М

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ОЖБ гр. Ландсвік А.М.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ОЖБ гр. Гарбуз С.В.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ОСГ гр. Гнатюку В.М.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ОСГ гр. Гнатюку Вас.М.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ОСГ гр. Воронич Г.М.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ведення ТВ гр. Богоносюк О.В.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ведення ТВ гр. Савчин М.І.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ведення ТВ гр. Павлюк Г.М.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ведення ТВ гр. Барабаш М.М.

Про затвердження тех документ із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ведення ТВ гр. Магас А.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення зд для ведення ОСГ гр. Гринчишин М. В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення меж земельної ділянкиі для ведення ОСГ гр. ГринчишинуО.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Гуменяк Д.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Ремез О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Герезі В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив оренду гр. Герезі В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Тагієвій Н.М.

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Беєр Володимиру Олександровичу

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Івашко Т.Я.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Козоріз М.Ф.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Процак М.М.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герезі В.В. на умовах оренди

Про надання дозволу на розроблення тех. док. із землеустрою щодо встановлення меж зд в натурі для ведення ТВ гр. Воронич В.З.

Про надання дозволу на розроблення тех. док. із землеустрою щодо встановлення меж зд в натурі для ведення ТВ гр. Зварич М.І.

Про погодження межі земельної ділянки в технічній документації

Про надання дозволу на розроблення деиального плану території земельної ділянки гр. Костюк М.І.

Про відмову у проханні виключити з переліку зем. діл, призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, земельну ділянку кадастровий номер 2620486800:02:001:0901  Чепурі Олександру Сергійовичу

Про відмову у проханні виключити з переліку зем. діл, призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, земельну ділянку кадастровий номер 2620486800:02:001:0901 Гавриляку Андрію Михайловичу

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності