Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

Сказ – це небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області наголошує, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку. Вакцина проти сказу безкоштовна. Для здійснення щеплення необхідно лише звернутися до Івано- Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини. Спільно з ВООЗ, Міністерством охорони здоров'я України, Центром громадського здоров'я, ФАО та USAID розроблено постер «Важливо знати про сказ». Його також можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3VNJOpb Попередьте друзів, близьких та сусідів - як важливо здійснювати щеплення домашніх тварин.

13:40:31 24.04.2024