Старобогородчанська громада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Результати поіменного голосування 14-ї чергової сесії восьмого демократичного скликання 15.02.2022 року

За порядок денний за основу

за порядок денний зі змінами і вцілому

Про затвердження Стратегії розвитку Старобогородчанського ліцею Старобогородчанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської  області на 2022-2027 рік

Про затвердження звіту про виконання бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади за 2021 рік

Про внесення зміни до бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади на 2022 рік

Про розподіл вільних залишків Старобогородчанської територіальної громади

Про внесення змін до положення про бюджет участі в Старобогородчанській територіальній громаді

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ОЖБ гр. Магдію Л.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ОЖБ гр. Проню І. В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ОЖБ гр. Яціву В. Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ОЖБ гр. Топчевській М. Ю.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ОЖБ гр. Надразі Д. Д.

Про затвердж. тех. докум. із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення тсг виробн. за межами насел. пункту гр. Зихор М. П.

Про затвердж. тех. докум. із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення тсг виробн. за межами насел. пункту гр. Зихор М. П.

Про затвердж. тех. докум. із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення тсг виробн. за межами насел. пункту гр. Зихор М. П.

Про затвердж. тех. докум. із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення сг виробн. за меж. насел. пункту гр. Гарасимів М. В

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр. Ковальову В. В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр. Дерев'янко В. І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр. Лапко Ю. І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Федорко Н. В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Антощук Н. Р.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Антощуку Л. М.

Про припинення права користування земельною ділянкою

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Дутчин М. Р.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Костей Г. В.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для вед. ОСГ гр. Тимчишин Г. М.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для вед. ОСГ гр. Кочан М. І.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж зд гр. Яремко Ю.А

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж зд гр. Яремко Ю.А.

Про надання дозволу на розроблення тех. докум. із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки для вед. товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного пункту гр. Яремко Ю.А.

Про надання дозволу на розроблення тех. докум. із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту гр. Яремко Ю.А.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах передачі в орендуу для обслуговування нежитлового приміщення гр. Кокольнику Б.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах передачі в оренду для обслуговування нежитлового приміщення  гр. Карояні В.Б.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Дем'янику В. І.

Про продовження договору оренди Сенчаку П. М.

Про погодження межі земельної ділянки в технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянкиТзОВ ВЕСТ ОЙЛ ГРУП

Про внесення змін до рішення сесії с-р про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі в користування на конкурентних засадах

Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації  з нормативної грошової оцінки землі ділянок в межах території населеного  пункту с. Скобичівка, Нивочин, Лесівка, Старобогородчанської сільської ради

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки землі ділянок за межами території населеного пункту с. Скобичівка Старобогородчанської сільської ради (полігон АЗС)

Про надання  дозволу на виготовлення тех. докум. з нормативної грошової оцінки землі ділянок за межами території населеного пункту  с. Скобичівка Старобогородчанської сільської ради (полігон АЗС)

Про надання  дозволу  на розроблення проекту детального плану території окремої частини с. Старі  Богородчани, що уточнює положення генерального плану  щодо земельної  ділянки площею  4,0 га і ОЖБ в селі  Старі  Богородчани., ур. Рінь для учасників АТО та ООС

 Про внесення змін в рішення сесії сільської ради про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із нормативної грошової оцінки земель с. Старі Богородчани Старобогородчанської сільської ради

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки (полігон)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (господарський двір)

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відвед земельної ділянки для передачі у власність для ОЖБ гр. Герасиму І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Лисишин Г.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах передачі в оренду для обслуговування нежитлового приміщення ПП Сендем

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень