Результати поіменного голосування 13-ї чергової сесії восьмого демократичного скликання 24.12.2021 року

Про порядок денний

Про утворення тимчасової лічильної комісії

Пр внесення змін до бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади на 2022 рік

Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Старобогородчанської сільської ТГ на 2022 рік

Про цільову програму фінансування мобілізаційних заходів та заходів з підготовки дотериторіальної оборони на 2022 рік

Про програму виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

Про програму фінансової підтримки КНП “Старобогородчанської НАГП”

Про програму підтримки та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2022-2024 роки

Про внесення змін до програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій

Про програму проведення заходів формування штабу та району територіальної оборони №1 на 2022 рік

Про встановлення надбавок та преміювання сільського головиу 2022 році

Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Старобогородчанської сільської ради на 2022 рік

Про внесення змін до рішення сільської ради від 15 квітня 2021 року

Про затвердження структури та штатного розпису апарату Старобогородчанської сільської ради на 2022 рік

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

Про бюджет Старобогородчанської сільської територіальної громади на 2022 рік

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр. Гринишину Олегу Мироновичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр. Федорко Наталії Василівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр. Жирик Ользі Володимирівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр. Карпенку Петру Васильовичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр.Близнюку Івану Михайловичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр. Андріїву Роману Івановичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ОЖБ гр. Кулєшову Ігорю Юрійовичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки Капущак М.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки гр. Арендаш М.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки гр. Цілімецькій М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки гр. Проць П.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки гр. Козачишину В.І

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Кулєшову І.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Близнюку І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Процю І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Івашко Т.Я.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Процаку М.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Остапіву В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Хмелівській О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Заліській Г.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодовстановлення відновлення меж гр. Вороничу В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Паливоді Світлані

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Білічаку М.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодовстановлення відновлення меж гр. Воронич В.З.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодовстановлення відновлення меж гр. Вороничу В.З

Про внесення змін у рішення сесії № 415-112021 від 30.09.2021

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Антощук Н.Р.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Антощуку Л.М.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Барабашу В.С.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Василишин Л.І.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Кобуті І.О.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Куртяк О.Д.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Сікорі І.С.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення ОСГ гр. Яців М.М.

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ОЖБ гр. Кострабію І. В.

Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Паливоді В.М.

Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Присяжному С.В.

Про погодження меж за померлих межівників Герасимів Марії Василівні