ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 14 - ї СЕСІЇ VIII ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження звіту про виконання бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади за 2021 рік

Додаток

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження Стратегії розвитку Старобогородчанського ліцею Івано-Франківського району Івано-Франківської області

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про внесення змін до цільової програми «Бюджет участі Старобогородчанської сільської територіальної громади» на 2021-2023 рр.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

ПРОЄКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до рішення сесії сільської ради про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Старі Богородчани Старобогородчанської сільської ради

ПРОЄКТ РІШЕННЯ  Про внесення змін до рішення сесії сільської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в користування (оренду) на конкурентних засадах (на земельних торгах) в частині виду цільового призначення земельної ділянки.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пунктус. Скобичівка Старобогородчанської сільської ради.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території населеного пункту с.Скобичівка Старобогородчанської сільської ради.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с. Скобичівка Старобогородчанської сільської ради

ПРОЄКТ РІШЕННЯ  Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території окремої частини с. Старі Богородчани, що уточнює положення генерального плану щодо земельної ділянки площею 4.0 га для будівництва і обслугову- вання житлових будинків, господарських будівель і споруд в с. Старі Богородчани, урочище "Рінь" для учасників АТО та ООС.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на розроблення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на розроблення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Кокольнику Б.М. на умовах оренди.

ПРОЄКТ РІШЕННЯ  Про припинення права користування земельними ділянками