Івано-Франківська область, Богородчанський район

Про скликання двадцять сьомої позачергової сесії

сільської ради сьомого демократичного

скликання.

Відповідно до ст. 46 ч.7 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять сьому  позачергову сесію сьомого демократичного скликання  21 лютого  2019 року о 14.00 год. в залі засідань сільської ради.

На розгляд сесії внести такі питання:

1. Про затвердження звіту  про виконання бюджету за 2018 рік.
  2. Про внесення змін до бюджету.
  3. Розгляд земельних питань.
  4.  Різне.

На сесію запрошуються старости, керівники установ, підприємств, начальники відділів, активісти , громадські організації, жителі громади.

Потрібні вихователі в Нивочинський НВК.

В Нивочинський НВК потрібні вихователі дошкільної групи з відповідною освітою. За детальною інформацією звертатись до директора НВК Михайла Васильовича Олексина Мобільний телефон:097 548 9862 Телефон НВК 31-4-94

11:15 11.01.2019

Оголошується конкурс пропозицій

Шановні жителі громади! У 2019 році на території села Старі Богородчани буде реалізовуватись проект Старобогородчанської сільської ради ОТГ «Облаштування відпочинково-рекреаційних зон в с. Старі Богородчани», який визнаний переможцем дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Метою проекту є створення умов для залучення туристів на територію громади, покращення умов відпочинку жителів сіл громади.   В результаті реалізації проекту очікується досягнення таких результатів: - створено умови для розвитку туризму в Старобогородчанській ОТГ;  - створено належні умови для відпочинку та проведення дозвілля жителів та гостей громади; - створено умови для збільшення надходжень до місцевого бюджету; - створено умови для відкриття додаткових робочих місць; - створення умов для забезпечення сталого розвитку громади.

13:48 02.01.2019

Майстер-клас з виготовлення зимових витинанок

Молодіжна рада запрошує дітей віком від 8 років на майстер-клас із виготовлення зимових витинанок, який відбудеться 25.12.17р., в приміщенні Будинку культури Старих Богородчан (бібліотека, другий поверх) о 13:00. Участь у майстер-класі безкоштовна. У зв'язку із складністю роботи, вік та кількість учасників обмежені, тому ОБОВ'ЯЗКОВИМ є попередній запис за телефоном 0967315625 !!!

08:29 21.12.2018

Вшанування пам'яті воїнів УПА

Шановні жителі громади! 9 грудня 2018 року о 12.30 год. біля символічної могили «Борцям за волю України» в с. Старі Богородчани відбудеться віче з вшанування пам’яті воїнів Української Повстанської Армії.

12:11 06.12.2018