Івано-Франківська область, Богородчанський район

ПРОПОЗИЦІЇ ДО БЮДЖЕТУ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ ОТГ НА 2020 РІК

Шановні жителі Старобогородчанської ОТГ!

Впливате на місцеву бюджетну політику - надате свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році!

Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції містян будуть систематизовані та скеровані до Старобогородчанської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Старобогородчанської ОТГ на 2020 рік, а також оприлюднені.

Запрошуються підприємці нашої громади для участі у виставці - ярмарку

Відповідно до календарного плану проведення в області виставково - ярмаркових заходів на 2019 рік торгово-промислова палата 3 - 5 жовтня цього року проводить виставку "Букдерев 2019" та одночасно виставку - ярмарок "Виготовлено в Єврорегіоні "Верхній Прут".

13:36 15.08.2019

Громадське обговорення проекту Договору про співробітництво громад

Шановні жителі громади Відповідно до розпорядження сільського голови від 31.07.2019 р. № 141 «Про громадське обговорення проекту договору про співробітництво» протягом 01-15 серпня 2019 року буде проходити громадське обговорення проекту договору про співробітництво між Старобогородчанською ОТГ, Старунською та Луквицькою сільськими радами у сфері розвитку туризму на території громад у формі реалізації спільного проекту «Створення і підтримка «Центру розвитку туризму Богородчанського району» Свої пропозиції та зауваження до проекту договору подавати в сільську раду в письмовій формі за адресою: с. Старі Богородчани, вул. І. Франка, 1 у робочі дні з 8.00 до 17.00 год. або на електронну пошту: st_bogorodchany@i.ua

09:55 01.08.2019

Оголошення!

Шановні жителі громади! Старобогородчанська сільська рада ОТГ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом дороги з 24 липня 2019 року буде частково перекритий проїзд на Заріччя. Переїзд через греблю. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

15:49 23.07.2019