ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ про проведення повторних земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Старобогородчанської сільської ради

Старобогородчанська сільська рада, керуючись положеннями частини четвертої та п’ятої статті 138 Земельного кодексу України, пункту 63 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1013, оприлюднила в електронній торговій системі Оголошення про проведення повторних земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Старобогородчанської сільської територіальної громади: кадастровий номер 2620488600:07:001:0007, загальною площею 8.7809 га, категорія земель – сільськогосподарського призначення, вид цільового призначення (01.01.) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населеного пункту с. Старі Богородчани, урочище «Овіз» Старобогородчанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області (Лот № 1/1). Повторні земельні торги проводяться з урахуванням строку, визначеного абзацом першим частини п’ятою статті 138 Земельного кодексу України. Повторні земельні торги будуть проведені 08 травня 2024 року. Повторні земельні торги проводяться в порядку визначеному статтями 135-139 Земельного кодексу України. Стартова ціна продажу права оренди земельної ділянки Лот № 1/1 (стартовий розмір річної орендної плати) становить 21 348,57 грн., без ПДВ. що становить 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди земельної ділянки (користування земельною ділянкою у разі набуття права користування нею на земельних торгах) – 10 (десять) років. Умови користування земельною ділянкою у разі набуття права користування нею на земельних торгах – використання земельної ділянки за встановленим її цільовим призначенням. Розмір реєстраційного та гарантійного внесків, що сплачують учасники: реєстраційний внесок – 710,00 грн. (у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, визначеної Законом про Державний бюджет України на 1 січня поточного року); гарантійний внесок – 6 404,57 грн. (становить 30 відсотків стартового розміру річної орендної плати) Особам, які бажають взяти участь у земельних торгах, необхідно подати через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах, підписану кваліфікованим електронним підписом та документи, відповідно до частини сьомої статті 137 Земельного кодексу України, та пункту 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1013. Подати заяву про участь у земельних торгах та додані до неї документи учасника можна буде в період з 12 квітня 2024 по 07 травня 2024 року через особистий кабінет учасника на електронному майданчику. Оголошення про проведення повторних земельних торгів, щодо земельної ділянки (лоту № 1/1) та проєкт договору оренди опубліковані (оприлюднені) в електронній торговій системі Прозорро.Продажі через особистий кабінет організатора земельних торгів, який створений та підключений до ЕТС через оператора електронного майданчика Е-tender. Ознайомитись із документацією щодо лоту № 1/1, а також умовами реєстрації на участь у земельних торгах можна на сайті за посиланням аукціон (земельні торги – оренда): https://prozorro.sale/auction/?query=LRE001-UA-20240410-75134 Реквізити електронних майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets- prozorroprodazhi-cbd2 Для отримання більш детальної інформації звертатись в відділ архітектури, земельних відносин та ЖКГ Старобогородчанської сільської ради за адресою: вул. І.Франка, 1, с. Старі Богородчани Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

13:42:59 24.04.2024