Івано-Франківська область, Богородчанський район

До відома одержувачів житлової субсидії.

Кому потрібно звернутися за переоформленням субсидії.:

З 1 жовтня 2019  року житлова субсидія призначається лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

• особи, які не мають доходів, або їх середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
  • особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають;
  • відбулися зміни протягом останнього року.

Для уникнення соціальної напруги на початку опалювального сезону просимо жителів громади  звернутись до відділу «ЦНАП» Старобогородчанської ОТГ  із відповідними документами на поновлення житлової субсидії з 1 жовтня 2019 року протягом опалювального сезону (жовтень-квітень).  Прийом документів здійснюється в об’єднаній  територіальній громаді  уповноваженими особами  та передаються  до УСЗН. Також документи  можна вислати через поштове відділення зв’язку.

Необхідні документи для отримання субсидії:

• заява ( надається)
  • декларація (надається)
  • паспорт, ідентифікаційний код заявника (та усіх членів сім’ї зареєстрованих у житловому приміщенні)
  • номер мобільного телефону заявника
  • для отримання готівкової субсидії у будь-якому іншому банку, крім «Ощадбанк», мати з собою реквізити рахунку даного банку.
  • Орендарі додають договір оренди
  • Акт обстеження та заява на комісію (при потребі ( надається)).
  • Підтверджуючий документ про фактичне місце проживання зареєстрованих але не проживаючих осіб.

Наявна ваканcія

Потрібен логопед у Старобогородчанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Джерельце"

16:37 15.10.2019

Громадське обговорення  про присвоєння Гринівській гімназії Старобогородчанської сільської ради ОТГ Богородчанського району Івано-Франківської області  імені Ярослава Федоровича Савки