Івано-Франківська область, Богородчанський район

Оголошення

У середу 12.12.2018 року у Старобогородчанській с/р ОТГ відбудеться засідання планово-бюджетної комісії. На засідання комісії виноситься питання "Проект бюджету громади на 2019 рік". Запрошуються депутати, члени виконкому, керівники установ та організацій, активні жителі громади.

Вшанування пам'яті воїнів УПА

Шановні жителі громади! 9 грудня 2018 року о 12.30 год. біля символічної могили «Борцям за волю України» в с. Старі Богородчани відбудеться віче з вшанування пам’яті воїнів Української Повстанської Армії.

12:11 06.12.2018

Виставка зброї!

6 грудня 2018 року з нагоди Дня Збройних сил України в приміщенні Старобогородчанського будинку культури (ІІ поверх) відбудеться виставка зброї, яку використовували українські солдати в зоні бойових дій на Сході України. Запрошуємо всіх хто цікавиться військовою справою та історією нашої держави. Виставка триватиме з 13.00 до 15.00 год.

09:09 05.12.2018

Публічна консультація “Реформа первинної ланки медичної допомоги: як підготуватися до нововведень 2019-го року?”

Громадська організація “Центр UA” в рамках четвертого Всеукраїнського туру “ЗміниТИ: взаємодія заради змін” у співпраці з Міністерством охорони здоров’я проведе публічну консультацію в Старобогородчанській ОТГ щодо втілення реформи охорони здоров’я на первинній ланці надання медичної допомоги.  До обговорення в рамках заходу виносяться такі питання: 1. Як реорганізувати структуру надання медичної допомоги на первинній ланці для максимальної ефективності роботи мережі? 2. Як забезпечити відповідність табелю оснащення до вимог НСЗУ? 3. Як організувати фінансове планування закладу охорони здоров’я?  Модератори: - Андрій Андрушків, керівник напрямку публічної політики та адвокації ГО «Центр UA»; - Марія Левонова, координаторка полісі розробок ГО «Центр UA» Запрошуються медичні працівники та активні громадяни. Захід відбудеться 7 листопада 2018 року з 10.00 до 12.00 год.

16:32 02.11.2018