Форум Карпати DOBRE Буст

Дата: 10.11.2017 11:14

08 – 09 листопада 2017 року представники Старобогородчанської ОТГ взяли участь у Форумі Карпати DOBRE Буст «Розвиток громад та їх економіки для об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області» у м. Яремче, який об'єднав активістів та підприємців об'єднаних громад програми USAID Ukraine - USAID Україна #DOBRЕ.

Тут говорили про можливості покращення бізнес-середовища в населених пунктах, залучення фінансування іноземних компаній і усієї громади для покращення умов проживання та розвитку ОТГ.

Учасники форуму відвідали  успішні проекти місцевого бізнесу та громадськості, спілкувалися  із їх засновниками.