Участь представників Старобогородчанської ОТГ у засіданні колегії ОДА

Дата: 26.05.2017 15:02

Фото без опису25.05.2017 року в обласній державній адміністрації відбулося спільне засідання колегії ОДА та Національного агентства України з питань державної служби, присвячене питанням практики застосування законодавства України про державну службу.

Участь у її роботі взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, голова обласної ради Олександр Сич, голова Центрального комітету профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, заступник сільського голови Старобогородчанської ОТГ Іван Лесів, секретар Старобогородчанської ОТГ Ірина Долотко, та начальник відділу – головний бухгалтер Старобогородчанської ОТГ Світлана Сидоркіна.

Учасники колегії обговорили стан впровадження та дотримання місцевими органами державної влади Закону України «Про державну службу», організацію професійної підготовки державних службовців та питання регіональних аспектів організації підвищення кваліфікації управлінських кадрів.

Начальник міжрегіонального управління НАДС в Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Світлана Онищук поінформувала присутніх про основні аспекти реформування системи державного управління, запровадження компетентнісної моделі управління кадрами, оцінювання результатів роботи держслужбовців, їх кар’єрної мотивації, підвищення кваліфікаційних вимог.

Про організацію професійної підготовки державних службовців в контексті законодавства про державну службу розповів директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Дмитро Дзвінчук. Він, зокрема, наголосив, що у становленні та розвитку державного службовця дедалі більшу роль відіграє його професійна компетентність. Питання професіоналізму держслужбовців є одним із пріоритетних питань в державній політиці України.