"Любімо один одного"

"Любімо один одного" саме під такою назвою 09.04.2017 року у Будинку культури села Старі Богородчани Старобогородчанської ОТГ відбулася година духовності.

Напередодні страсного тижня, коли Господь кличе всіх до покаяння, учасники заходу, а це ансамбль бандуристів музичної школи Тетяна Пилипів, Христина та Оксана Барабаш, Настя Мартинюк та Олена Дитиняк, які виконували пісні про любов до Бога, до України, любов до ближнього. А Богдан Козоріз, Процак Мар'яна та Оксана Барабаш нагадали присутнім про сенс життя, про вічні істини, про Заповіді Божі.

Завідуюча бібліотекою-філіалом

с. Старі Богородчани                                                                                                                    Лисишин Світлана Йосипівна