Освяченння нового автомобіля швидкої медичної допомоги у Старобогородчанській ОТГ

Дата: 11.01.2017 15:52

Фото без опису11.01.2017 р. у Старобогородчанській об'єднаній територіальній громаді був освячений новий автомобіль швидкої медичної допомоги.

Серед почесних гостей  заступник голови Івано-Франківської ОДА Ярослав Паранюк,  директор офісу реформ Руслан Панасюк, деректор Департаменту охорони здоров’я  Мирон Матейко, народний депутат України Юрій Бабій, голова Богородчанської РДА Франко Єжак, головний лікар Богородчанської ЦРЛ  Юрій  Манюх, голова та працівники Старобогородчанської ОТГ, місцеві священники УГКЦ та УПЦ.

Організація надання первинної медичної допомоги є одним з головних завдань органів місцевого самоврядування та державної влади. На етапі децентралізації державної влади спроможна територіальна громада повинна надавати комплекс послуг населенню, в тому числі – медичні послуги.

Первинна медико-санітарна допомога на території Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади надається Старобогородчанською амбулаторією загальної практики, сімейної медицини, якій підпорядковуються чотири фельдшерсько-акушерські пункти.

В рамках проекту державного фонду регіонального розвитку був придбаний автомобіль швидкої медичної допомоги для Старобогородчанської АЗПСМ,  для забезпечення вчасного надання якісної первинної медико-санітарної допомоги. Старобогородчанська ОТГ одна з перших реалізувала такий проект. До Державного фонду регіонального розвитку було надіслано 190 пропозицій, 27 з них були обрані для співфінансування, серед яких і проект цієї об’єднаної громади. Ця «швидка» дозволить надавати якісні медичні послуги для Старобогородчанської ОТГ (Придбання автомобіля швидкої медичної допомоги здійснено на засадах співфінансування з  державного фонду регіонального розвитку - кошти в  сумі  1323000 грн, та з місцевого бюджету Старобогородчанської ОТГ - 147000 грн.).