Вітання з ювілеєм

14 листопада свій ювілей  святкує Пилипів Надія  Іванівна – вчитель  Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник зразкового танцювального ансамблю «Бойківчанка»

Бажаємо Вам, щоб завжди здійснювались мрії, втілювалися в життя плани та ідеї, а успіх та процвітання стали постійними супутниками усіх починань.

Нехай це світле свято, яке символізує ще один пройдений етап життєвого шляху, додасть Вам нових сил й натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

Хай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, вірних і надійних друзів, а теплі привітання додають життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Міцного здоров'я Вам, теплого сімейного вогнища, взаєморозуміння, душевної гармонії та творчого довголіття!