Форум Об’єднаних Громад у м.Києві

15 грудня 2016 року у Києві відбувся Форум Об’єднаних Громад. Учасниками заходу були:  Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, представнии Уряду України, голови об'єднаних територіальних громад, представники міжнародних донорів, експерти,  сільський голова Старобогородчанської ОТГ Ярослав Здерка.

В ході події представники об’єднаних територіальних громад та органів  місцевого самоврядування підвели підсумки стартового періоду децентралізації в Україні, а також винесли на обговорення всі питання, які є актуальними для громад на сьогоднішній день.

Були розглянуті теми фінансування в об’єднаних територіальних громадах, можливості вдосконалення та розвитку системи охорони здоров’я та освітньої галузі ОТГ, питання розробки стратегій розвитку громад тощо.