Участь у завершальному турі чемпіонату району по волейболу

Дата: 20.02.2017 19:16
Кількість переглядів: 962

Фото без опису

Старобогородчанська об'єднана територіальна громада вітає волейбольну команду  Старих Богородчан за зайняте ІІІ місце у завершальному турі чемпіонату Богородчанського району серед команд вищої ліги.

У неділю 19 лютого відбувся завершальний тур чемпіонату району  по волейболу серед команд вищої ліги. Зустрічі відбувались в спортзалі Богородчанського професійного ліцею. Першими на майданчик вийшли волейболісти Старих Богородчан та Старуні. Найцікавішою в цій зустрічі виявилась четвертя партія. Програючи із рахунком 11:21 Старунці зуміли зробити рахунок 22:22, але в наступних розіграшах сильнішими були волейболісти Старих Богородчан. Перемігши в п’ятій партії Старі Богородчани виграли зустріч і зайняли призове третє місце. Після перемоги над командою Іваниківки другими стали волейболісти Богородчан.