Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

Робоча зустріч з експертами проекту «DOBRE»

13 квітня 2017 року  до Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади завітали експерти з економічного розвитку проекту «Децентралізація приносить кращі зміни та ефективність» («DOBRE») Мік Мюллей – експерт з місцевого економічного розвитку USAID/DOBRE Program та Віталій Юрків – спеціаліст з місцевого економічного розвитку USAID/DOBRE.
На зустрічі був присутній: сільський голова Старобогородчанської ОТГ Ярослав Здерка, заступники сільського голови  Старобогородчанської ОТГ Іван Лесів та Ганна Тимків, старости сіл Старобогородчанської ОТГ Ірина Трінчук, Марія Морошан, Ніна Хмелівська, Галина Сем’янів, працівники Старобогородчанської с/р ОТГ, головний лікар АЗПСМ Марія Коляджин, Василь  Мартинюк,  депутат Старобогородчанської ОТГ Михайло Каратніцький. На зустрічі обговорювалась економічна ситуація в громаді та можливі шляхи її розвитку. Представники обох сторін розглядали способи покращення інвестиційної привабливості та можливі шляхи розвитку економічної сфери Старобогородчанської  об’єднаної територіальної громади за допомогою проекту  «DOBRE».
Під час конструктивного діалогу кожен мав змогу поділитися своїми думками про необхідність тих чи інших перетворень в нашій громаді.
Наприкінці зустрічі Мік Мюллей зазначив, що Старобогородчанській об’єднаній територіальній громаді є куди розвиватися і «DOBRE» буде максимально допомагати всіма можливими способами: як при наданні консультацій та порад експертами, так і при фінансуванні окремих проектів. «Для сталого розвитку об’єднаної громади необхідна активна участь і підтримка самого населення та підприємців. Адже синергія місцевої влади, бізнесу та громадян дасть великий поштовх для виходу на новий рівень, а проект «DOBRE» буде всіляко сприяти цим новим зрушенням», – відзначив Віталій Юрків.

   

 « повернутися до списку новин