Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

Cемінар-тренінг «Формування бюджету ОТГ та бюджет участі»

14 серпня о 10-00 в приміщенні Старобогородчанської ЗОШ відбудеться семінар-тренінг «Формування бюджету в ОТГ та Бюджет участі».

В ході семінару-тренінгу учасникам буде висвітлено питання: Що таке бюджет? Основи міжбюджетних відносин; Принципи формування бюджетів ОТГ після бюджетної децентралізації; Як можна впливати на формування дохідної та видаткової  частини бюджетів?; Що таке бюджет участі (партисипаторний бюджет)? Як реалізувати свою ідею?; Як зробити, щоб механізм запрацював?

Розглядатимуться також питання ініціювання, впровадження, реалізації та громадського контролю за функціонуванням механізму бюджету участі.

Семінар-тренінг розрахований для жителів об’єднаної територіальної громади, членів громадських організацій, активних груп громади, депутатів місцевої ради та керівників ОТГ.

Семінар організовує Громадський центр «Ділові ініціативи» спільно з ГО “Центр Політичних Студій” в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» в Івано-Франківській області, що реалізується програмою DOBRE Global Communities та фінансується USAID.

Програма семінару-тренінгу« повернутися до списку новин