Увага! В Сумській області зареєстровано грип птиці в особистих селянських господарствах

Дата: 08.01.2024 13:46

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, на території одного з населених пунктах Сумського району Сумської області зареєстрований спалах пташиного грипу в особистих селянських господарствах.

Виявлення захворювання свійської птиці (6 голів курей та 1 гусак) встановлено Державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (звіт про результати досліджень патологічного/біологічного матеріалів від 03.01.2024 № 000053 м.п.м./24).