Старобогородчанська громада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 34 - ї СЕСІЇ VIII ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у Старобогородчанській сільській територіальній громаді

Про внесення змін до бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади на 2024 рік

Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах та за межами населеного пункту с.Гринівка.

Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за межами населеного пункту с.Лесівка.

Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за межами населеного пункту с.Нивочин.

Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за межами населеного пункту с.Скобичівка.

Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за межами населеного пункту с.Старі Богородчани.

Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про  затвердження детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 2620486802:01:001:0063 із земель для ведення особистого селянського господарства на цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ХХХХХХХХХХ

Про надання дозволу на розроблення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок кадастровий номер 2620488601:01:002:0617, кадастровий номер 2620488601:01:002:0061.

Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки в спільну сумісну власність

Про затвердження технічної  документації  із  землеустрою щодо  встановлення  меж земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості) та  виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. ХХХХХХХХ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень