Як забезпечити надання якісних освітніх послуг в Старобогородчанській ОТГ?

28 лютого о 14:00 в будинку культури с. Старі Богородчани (с. Старі Богородчани, вул. Січових Стрільців, 79) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо реорганізація освітньої мережі у Старобогородчанській ОТГ.

15:31 19.02.2019

Потрібні вихователі в Нивочинський НВК.

В Нивочинський НВК потрібні вихователі дошкільної групи з відповідною освітою. За детальною інформацією звертатись до директора НВК Михайла Васильовича Олексина Мобільний телефон:097 548 9862 Телефон НВК 31-4-94

11:15 11.01.2019

Оголошується конкурс пропозицій

Шановні жителі громади! У 2019 році на території села Старі Богородчани буде реалізовуватись проект Старобогородчанської сільської ради ОТГ «Облаштування відпочинково-рекреаційних зон в с. Старі Богородчани», який визнаний переможцем дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Метою проекту є створення умов для залучення туристів на територію громади, покращення умов відпочинку жителів сіл громади.   В результаті реалізації проекту очікується досягнення таких результатів: - створено умови для розвитку туризму в Старобогородчанській ОТГ;  - створено належні умови для відпочинку та проведення дозвілля жителів та гостей громади; - створено умови для збільшення надходжень до місцевого бюджету; - створено умови для відкриття додаткових робочих місць; - створення умов для забезпечення сталого розвитку громади.

13:48 02.01.2019

Майстер-клас з виготовлення зимових витинанок

Молодіжна рада запрошує дітей віком від 8 років на майстер-клас із виготовлення зимових витинанок, який відбудеться 25.12.17р., в приміщенні Будинку культури Старих Богородчан (бібліотека, другий поверх) о 13:00. Участь у майстер-класі безкоштовна. У зв'язку із складністю роботи, вік та кількість учасників обмежені, тому ОБОВ'ЯЗКОВИМ є попередній запис за телефоном 0967315625 !!!

08:29 21.12.2018