Івано-Франківська область, Богородчанський район

Старобогородчанський сільський голова Ярослав Здерка нагороджений Грамотою Верховної Ради України

Дата: 12.12.2017 08:28

09 грудня 2017 року на Львівщині відбулися урочисті Загальні Збори членів Асоціації органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати – Україна" в рамках відзначення 10-річчя з часу її створення. Участь у заході взяли голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, виконавчий директор Асоціації Галина Литвин, партнери АОМС з Підкарпатського воєводства (Республіка Польща).
В рамках урочистостей та з нагоди Дня місцевого самоврядування Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив відзнаки депутатам рад різних рівнів та працівникам органів місцевого самоврядування. Грамотою Верховної Ради України відзначено Стаобогородчанського сільського голову Богорочанського району Ярослава Здерку