Івано-Франківська область, Богородчанський район

Старобогородчанську ОТГ відвідала делегація з Сумської області

Дата: 21.03.2018 10:08

20 березня 2018 року Старобогородчанську об’єднану територіальну громаду відвідала делегація з Сумської області в рамках регіональної програми «Маршрути успіху». Візит організований Івано-Франківським та Сумським регіональними відділеннями Асоціації міст України. До складу делегації входили викладачі та наукові працівники Сумського національного аграрного університету, керівники громад. Сільський голова Ярослав Здерка розказав гостям про основні успіхи та проблемні питання у роботі громади, а також відповів на питання, які їх цікавили. В ході візиту учасники делегації ознайомилися з роботою Центру надання адміністративних послуг Старобогородчанської сільської ради ОТГ, Старобогородчанської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, дитячого садочка в с. Нивочин та відвідали сонячну електростанцію «Старобогородчанська-1».