Робоча зустріч

Дата: 29.03.2017 10:45

28.03.2017 року у приміщенні Старобогородчанської с/р ОТГ відбулась робоча зустріч Печеніжинського селищного голови об'єднаної територіальної громади І.В. Довірак та сільського голови Старобогородчанської об'єднаної територіальної громади Я.М. Здерки на тему: «перехід установ, організацій та закладів соціальної сфери громади на альтернативні види опалення».

Сільський голова Старобогородчанської с/р ОТГ Ярослав Здерка зазначив, що тенденція зростання цін на енергоресурси, подорожчання газу обумовлюють необхідність негайного впровадження заходів з енергозбереження серед усіх категорій споживачів.

“Перехід на альтернативні види палива – це шлях до забезпечення енергетичної безпеки як у Старобогородчанській громаді, так і у державі в цілому. Сьогодні всі споживачі енергоресурсів повинні по-господарськи, раціонально використовувати природні види палива задля заощадження власних коштів та унеможливлення залежності від наявності чи відсутності газу” .