Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів

Дата: 15.03.2018 11:11

Під такою назвою 13 березня в Старобогородчанській бібліотеці відбулися літературні читання, присвячені 204 –й річницівід дня народження Тараса Григоровича Шевченка.  Читачі декламували вірші про знедолене дитинство поета та про незрівняну красу природирідної землі, середяких:   «Менітринадцятийминало», «Зоре моя вечірняя..», «Садок вишневий коло хати…», «Тече вода з-під явора…», «Учітесь, читайте…»  та ін. Із задоволенням юні читачі  взяли  участь у літературнійвікторині «Сторінкижиття Великого Кобзаря»,  грі «Угадай вірш за  рядками» та з'єднайприслів'я.

Також ознайомилися з книжковою виставкою «Величне і вічне слово Кобзаря».