Старобогородчанську громаду відвідала делегація Маловисківського району Кіровоградської області

Дата: 14.08.2017 11:52

14 серпня 2017 року в рамках робочого візиту Старобогородчанську об’єднану територіальну громаду відвідала делегація Маловисківського району Кіровоградської області.  Учасники зустрічі ознайомилися з ходом робіт по благоустрою центральної частини села Старі Богородчани. Сільський голова Ярослав Здерка ознайомив гостей з досягненнями у розвитку громади та зазначив, що минула поїздка на Кіровоградщину була дуже корисною для Старобогородчанської громади. "З цієї поїздки ми винесли багато цікавих ідей, які хочемо реалізувати у нас", - сказав Ярослав Михайлович. Голова Маловисківської раойнної ради Світлана Сосновська подякувала за теплий прийом і зазначила, що такі зустрічі завжди йдуть на користь нашим громадам та запросила до налагодження співпраці між Старобогородщчанською об'єднаною територіальною громадою і сільськими радами Маловисківського району.