«Децентралізація приносить кращі зміни та ефективність («DOBRE»)

Дата: 17.05.2017 12:47

16 травня 2017 року в Старобогородчанській сільській раді ОТГ відбулося засідання робочої групи щодо покращення надання послуг населенню громади в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі зміни та ефективність («DOBRE»). В засідання взяли участь сільський голова Ярослав Здерка – керівник групи, заступники сільського голови Іван Лесів та Юрій Іванишин, секретар сільської ради Ірина Долотко, старости сіл Нивочин – Марія Морошан, Гринівка – Ніна Хмелівська, Скобичівка – Ірина Трінчук, депутат сільської ради Михайло Каратніцький, інші члени робочої групи, а також представники проекту «DOBRE». Учасники засідання обговорили план удосконалення надання послуг з поводження з твердими побутовими відходами на території Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади, визначили конкретні проблемні питання, над вирішенням яких потрібно працювати в майбутньому. Засіданню робочої групи передували зустрічі представників проекту «DOBRE» у населених пунктах громади. Зокрема, вони відвідали Нивочинський НВК, ФАП с. Нивочин, сільський клуб с. Гринівка, Лесівський навчально-виховний комплекс, Лесівський сільський клуб, ФАП с. Лесівка, бібліотеку с. Скобичівка та Скобичівський навчально-виховний комплекс, Комунальне підприємство Старобогородчанської сільської ради. Підчас спілкування у трудових колективах та зі старостами сіл представники проекту вивчали питання яким чином організовано збір та вивезення сміття на території громади та готовністю жителів сіл до роздільного збору твердих побутових відходів. Учасники заходу звернули особливу увагу на необхідність інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів громади з метою підвищення рівня екологічної свідомості та відзначили особливо важливу роль у цьому навчально-виховних закладів. За результатами зустрічей та засідання робочої групи сільським головою Ярославом Здеркою були дані конкретні доручення працівникам сільської ради Старобогородчанської ОТГ.