Нові можливості реформи децентралізації

Дата: 30.03.2017 13:01

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) відбулося засідання регіональної платформи щодо нових можливостей, які дадуть схвалені парламентом децентралізаційні закони.

Захід відбувся за участю заступника голови ОДА Валерія Крецула, народного депутата України, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності  Михайла Довбенка, Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, директора Інституту гуманітарної підготовки і державного управління ІФНТУНГ Дмитра Дзвінчука та виконавчого директора Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрія Стефанчука, заступника Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Івана Лесіва.

Учасники заходу акцентували на викликах і загрозах місцевому самоврядуванню, нових можливостях, які дадуть громадам схвалені парламентом децентралізаційні закони і зміцненню місцевого самоврядування, голови ОТГ ставили чимало запитань народному депутату.

За підсумками регіональної платформи Івано-Франківське РВ АМУ спрямує напрацьовані пропозиції народному депутатові України, першому заступнику голови Комітету ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності  Михайлові Довбенку задля вирішення місцевих проблем на законодавчому рівні.

посилання→http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-obgovorili-novi-mozhlivosti-reformi-decentralizaciyi